AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ମଂଗୁଳା ଝିଅ ଆଗରେ ବାପାକୁ ହତ୍ୟା କରିଦେଲେ ତିନିଜଣ ମାତାଲ ଯୁବକ: ଏପଟେ ଝିଅର ସବାରି ଉଠିଲା ଆଉ ସେପଟେ ବାପାଙ୍କ ଶବ

9/11/2018 at 12:56 PM

ଶ୍ରୀନଗର ୯/୧୧ : ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରର ବୋହଡୀ ସ୍ଥିତ ରିସୋର୍ଟ ପାଖେରେ ଥିବା ଏକ ବିଅର ବାରରୁ ବାହାରି ୩ ଜଣ ଉନ୍ମତ୍ତ ଯୁବକ ବିବାହ ହେବାକୁ ଥିବା ଜଣେ ଝିଅ ସାମ୍ନାରେ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ମୃତକ ହେଲେ ଫୁଡ କର୍ପୋରେସନ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆର ମ୍ୟାନେଜର ଦିଲ୍ଲୀପ ଲାଙ୍ଗର | ସେ ଜଣେ କାଶ୍ମୀର ବାସିନ୍ଦା | ବିଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ସେ ଖାନପୁରରେ ରହିଆସୁଛନ୍ତି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଦିଲୀପ ଲାଙ୍ଗରଙ୍କ ଝିଅର ବାହାଘର ଗୁରୁବାର ହେବାରଥିଲା |ତା ପୂର୍ବଦିନ ଅର୍ଥାତ ଦୀପାବଳି ରାତିରେ ତାଙ୍କର ମେହନ୍ଦି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଥିଲା | ଦିଲୀପଙ୍କ ପରିବାର ଓ ସମ୍ପର୍କୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଚାଲିଥିବା ରିସୋର୍ଟ ପାଖରେ ଏକ ବିଆର ବାର ଥିଲା | ମେହନ୍ଦି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଚାଲୁଥିବା ସମୟରେ ୩ଜଣ ଯୁବକ ମାତାଲ ଅବସ୍ଥାରେ ବାରରୁ ବାହାରି ଅସଭ୍ୟ ଭାଷାରେ ଗଲି ଗୁଲଜ କରିଥିଲେ | ଏସବୁ ଶୁଣି ଦିଲୀପ ଯୁବକମାନଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ଏଭଳି ଭାଷା ପ୍ରୟୋଗ ନକରିବାକୁ କହିଥିଲେ | ଦିଲୀପଙ୍କ କଥାରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ୩ ଜଣ ଏକ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ଦିଲୀପଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ |ଏଥିରେ ଦିଲ୍ଲୀପ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ଦିଲୀପଙ୍କୁ ସଂଗେ ସାଙ୍ଗ ସ୍ଥାନୀୟ ମେଡିକାଲକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ଡାକ୍ତର ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ | ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଜଣକୁ କାବୁ କରିବାକୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ | ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ପାଇ ପୌନିଚକ୍କ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସୁମିତ ମଙ୍ଗୋତ୍ର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚିଥିଲେ | ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା | ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ହେଲେ ସମଶେରଲାଲ, ଆଶିଷ ସାଇନି ଓ ଯୋଧ ସିଂ |

ପିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମଧ୍ୟ ରୀତି ଅନୁଯାୟୀ ଝିଅ ବାହାଘର ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଥିଲା | ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଝିଅ ବାହାଘର ହୋଇଥିଲା | ଆଜି ଘରୁ ଝିଅ ବିଦା ହେବା ପରେ ବାପାଙ୍କ ଶବ ସତ୍କାର ମଧ୍ୟ କରାଯିବ |

   Related Posts