AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ଦିନରେ ହେଲା ବାହାଘର, ରାତିରେ ପ୍ରେମିକ ସହ ଫେରାର ହୋଇଗଲା କନିଆଁ

27/11/2020 at 9:29 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୨୭/୧୧ : ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଗୋଣ୍ଡା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ବିବାହ ଶେ​‌ଷ ହେବା ପରେ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି କନ୍ୟା । ତେବେ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ବିବାହ ଦିନ ରାତିରେ ହିଁ ଫେରାର ହେବା ଘଟଣା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ପରିବାରଲୋକେ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବ ମଧ୍ୟ କିପରି ଜାଣିପାରିଲେ ନାହିଁ ତାହା ମଧ୍ୟ ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କଥା ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଛପିୟା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଝିଅ ସହିତ ମନକାପୁର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ ବାହାଘର ଠିକ ହୋଇଥିଲା । ପରିବାର ଲୋକ ଏବଂ ବନ୍ଧୁ ପରିଜନଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବାହାଘର କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସୁରୁଖୁରୁରେ ସମାପନ ହେଲା । ଏହା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆରାମ କରିବାକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ସେହି ରାତିରେ ସୁଯୋଗ ଦେଖି କନ୍ୟାଜଣକ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ସକାଳୁ ସମସ୍ତେ ଉଠିବା ପରେ ଝିଅକୁ ବିଦାୟ ଦେବା ପାଇଁ ଖୋଜିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ପାଇ ନଥିଲେ । କାହାକୁ ନଜଣାଇ ସମସ୍ତେ ଖୋଜିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ, ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି ପ​‌ରେ ମଧ୍ୟ ପାଇନଥିଲେ ।

ତେବେ ପରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଯେ, କନ୍ୟାଜଣକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ଦେଇଥିଲେ ପରିବାର ଲୋକେ । ତେବେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ବର ପକ୍ଷଙ୍କ ସହିତ ଆପୋଶ ବୁଝାମଣା କରିବାରେ ଲାଗିପଡିଥିଲେ ।  ତେବେ ଏଥିରେ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ପରେ ଦୁଇ ପକ୍ଷଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆପୋଶ ବୁଝାମଣା ହୋଇଥିଲା । ​‌କେହି କାହା ବିରୁଦ୍ଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ନକରିବା ପାଇଁ କଥାହୋଇଥିଲା । ତେବେ ଏହି ମାମଲାରେ କନ୍ୟାରଘ ଘରଲୋକମାନେ କିଛି କହିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଛନ୍ତି ।   

   Related Posts