oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇରାନ ବିମାନରେ ବୋମା ଆତଙ୍କ ପରେ ହାଇଆଲର୍ଟ, ଦିଲ୍ଲୀରେ ଅବତରଣ ଲାଗି ମିଳିଲାନି ଅନୁମତି
  • ||
  • ନଭେମ୍ବର ୩ରେ ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ, ଅକ୍ଟୋବର ୭ରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ବିଜ୍ଞପ୍ତି
  • ||
  • ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ: ଦୁର୍ଗାପୂଜା ପେଣ୍ଡାଲରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୫ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମଣ୍ଡପରେ ପୂଜା ପାଉଛନ୍ତି ଦୁର୍ଗତିନାଶିନୀ, ପୀଠରେ ମହାନବମୀ ପୂଜା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସୋମବାରଠୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୮ ପରେ ପୁଣି ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ବରଗଡ଼ : ପଦ୍ମପୁର ବିଧାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ, ୬୪ ବର୍ଷରେ ଆଖିବୁଜିଲେ ବିଜୟ ରଞ୍ଜନ ସିଂ ବରିହା
  • ||

ବିବାହର ଠିକ୍ ୮ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଣ୍ଟା, ଧାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ହେଲା ବାହାଘର: ଷ୍ଟ୍ରେଚରରେ କନ୍ୟା ମଥାରେ ସିନ୍ଦୁର ଦେଲେ ବର

17/12/2020 at 12:16 PM

ପ୍ରତାପଗଡ଼ ୧୭/୧୨ : ଏମିତି ଜୀବନସାଥୀ ଭାଗ୍ୟରେ ଥିଲେ ମିଳେ। ଯିଏ ସୁଖରୁ ଅଧିକ ଦୁଃଖରେ ସାଙ୍ଗରେ ଛିଡା ହୁଏ | ଯିଏ ଦୁଃଖ ସମୟରେ ହାତ ଛଡାଇ ନ ଯାଇ ବରଂ ଦୁଃଖକୁ ବି ଆପଣେଇଥାଏ। ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ପ୍ରତାପଗଡ଼ ଅଞ୍ଚଳରେ।

ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ପ୍ରତାପଗଡ଼ କୁଣ୍ଡା ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ଆରତୀ ମୋର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ବାହାଘର ପାଖରେ ଥିବା ଏକ ଗାଁର ଅବଧେଶଙ୍କ ସହ ଠିକ ହୋଇଥିଲା। ଡିସେମ୍ବର ୮ ତାରିଖରେ ବାହାଘର ଜେବ୍ରା ଥିଲା। ଉଭୟଙ୍କ ଘରେ ବାହାଘର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଉଭୟଙ୍କ ଘରେ ବାହାଘର ବାଜା ବାଜୁଥିଲା। ସମ୍ପର୍କୀୟ ଅତିଥି ବିବାହ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିଲେ। ଠିକ ସେତେବେଳେ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଗଲା। ଅପରାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ଗୋଟେ ବେଳେ ଜଣେ ଶିଶୁକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ଚକ୍କର୍ରେ ଆରତୀଙ୍କ ଗୋଡ ଖସିଗଲା ଓ ଛାତ ଉପରୁ ତଳେ ପଡିଗଲେ। ପଡିଯିବାରୁ ତାଙ୍କର ଅଣ୍ଟା ହାଡ ଭାଙ୍ଗିଗଲା। ଅଣ୍ଟା ଓ ଗୋଡ ସମେତ ଶରୀରର ଅନ୍ୟ ଜାଗାରେ ମଧ୍ୟ କ୍ଷତ ହୋଇଥିଲା। ନିକଟସ୍ଥ ହସ୍ପିଟାଲରେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ହୋଇପାରିନଥିଲା। ଫଳରେ ଘରଲୋକ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରୟାଗରାଜର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ। ଯେଉଁ ଘରେ ଖୁସି ଲହର ଥିଲା ସେହି ଘରେ ହଠାତ ଶୋକ ଖେଳି ଗଲା।

ସବୁ କଥା ଜାଣିବା ପରେ ଅବଧେଶ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଏହି ଅବସ୍ଥାରେ ମଧ୍ୟ ଆରତୀଙ୍କୁ ପତ୍ନୀ ଭାବେ ଆପଣେଇବେ। ଏହାସହ ବାହାଘର ମଧ୍ୟ ଧାର୍ଯ୍ୟ ଦିନ ଓ ସମୟରେ କରିବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ସେ କହିଲେ ଆରତୀ ଅକ୍ସିଜେନ ସିଷ୍ଟମରେ ଥିଲେ ବି ଧାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ହିଁ ସେ ଆରତୀଙ୍କ ମଥାରେ ସିନ୍ଦୁର ଦେବେ କିନ୍ତୁ ବାହାଘର କୌଣସି ସ୍ଥିତିରେ ବି ସ୍ଥଗିତ ହେବନାହିଁ। ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ସାହାରା ଦେଇ ତାଙ୍କ ସେବା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ଯନ୍ତ୍ରଣା ବାଣ୍ଟଇନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

ଅବଧେଶଙ୍କ ଜିଦ ଯୋଗୁଁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଟିମରୁ ଅନୁମତି ନେଇ ଆରତୀଙ୍କୁ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଯୋଗେ ଘରକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା। ଆରତୀଙ୍କୁ ଷ୍ଟ୍ରେଚରରେ ଶୁଆଇ ବାହାଘରର ସବୁ ରୀତିନୀତି ସମ୍ପନ୍ନ କରାଯାଇଥିଲା। ଅକ୍ସିଜେନ ଓ ଡ୍ରିପ୍ ଲାଗିଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଅବଧେଶ ଆରତୀଙ୍କ ମଥାରେ ସିନ୍ଦୁର ଦେଇଥିଲେ। ସବୁ କନ୍ୟା ଭଳି ଆରତୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବିଦା କରାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ସେ ବାପଘରୁ ଶାଶୂଘରକୁ ନଯାଇ ସିଧା ହସ୍ପିଟାଲ ଯାଇଥିଲେ। ଆରଦିନ ଆରତୀଙ୍କର ଅପରେସନ ଥିଲା। ଅପରେସନ ଫର୍ମରେ ଅବଧେଶ ସ୍ୱାମୀ ଦସ୍ତଖତ କରିଥିଲେ ଓ ନିଜର ଦାୟିତ୍ୱ ତୁଲାଇଥିଲେ।

   Related Posts