AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ବାହାଘରରେ ଖରାପ୍‌ ମେକ୍‌ଅପ୍‌ କରିବାରୁ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଲା କନିଆ, ଚାଲିଛି ତଦନ୍ତ

7/12/2022 at 9:30 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୦୭/୧୨: ବାହାଘରରେ ଖରାପ ମେକ୍‌ଅପ୍‌ କରିବାରୁ ଥାନାରେ ମାମଲା । ପୋଲିସ୍‌ ନିକଟରେ ହାଜର ହେଲେ ବିୟୁଟି ପାର୍ଲର ମାଲିକ । ଏପରି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଜବଲପୁରରେ । କନିଆଁର ମେକ୍‌ଅପ୍‌ ଖରାପ ହୋଇଯିବାରୁ ଜଣେ ବିୟୁଟିପାର୍ଲର କର୍ମୀଙ୍କ ସହ ଏହାର ମାଲିକ ଏବେ ହରଡ଼ଘଣାରେ ପଡ଼ିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ୍‌ ନିକଟରେ ଏ ନେଇ କନିଆଁ ଜଣକ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି ।

ଏହାକୁ ନେଇ କୋଟୱାଲି ପୋଲିସ୍‌ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଅନିଲ୍‌ ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଡିସେମ୍ୱର ୩ ତାରିଖରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ବିବାହରେ ମେକ୍‌ଅପ୍‌ ପାଇଁ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାର ମୋନିକା ମେକ୍‌ଅପ୍‌ ଷ୍ଟୁଡିଓର ପରିଚାଳକ ତଥା ମାଲିକ ମୋନିକା ପାଠକ୍‌ଙ୍କୁ ସମ୍ପର୍କ କରିଥିଲେ । ମୋନିକା ଏବଂ ଯୁବତୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଡିଲ୍‌ ହୋଇଥିଲା।  ମୋନିକା ଏନେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମେକ୍‌ଅପ୍‌ ପାଇଁ ୩ ହଜାର ୫ ଶହ ଟଙ୍କା ଫାଇନାଲ୍‌ କରିଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ମେକଅପ୍‌ ଦିନ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ନଥିଲେ । ପାର୍ଲର ଷ୍ଟାଫ୍‌ ତାଙ୍କ ମେକ୍‌ଅପ୍‌ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଖରାପ କରିଦେଇଥିଲେ । ଏନେଇ କନିଆଁ ମୋନିକାଙ୍କୁ ଫୋନ୍‌ କରି ଗାଳି କରିବା ସହ ଅସଭ୍ୟ ଭାଷା କହିଥିବା ସେ ପାଲଟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ପରେ ସେନ୍‌ ୱେଲ୍‌ଫେୟାର୍‌ ଆସୋସିଏସନ୍‌ ଅଫିସ୍‌ର କର୍ମୀ ଏ ସମ୍ୱନ୍ଧରେ ଜାଣି ମଙ୍ଗଳବାର କନିଆଁଙ୍କୁ ଧରି ଥାନାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ମୋନିକା ପାଠକଙ୍କ ନାମରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ । ଏହାକୁ ନେଇ ପୋଲିସ୍‌ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।      

   Related Posts