ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରୁ ୨୩୦୦ ଟଙ୍କାରେ ବିବାହ ଡ୍ରେସ୍‌ କିଣିଲେ କନ୍ୟା, ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ୟୁଜର୍ସ କରୁଛନ୍ତି ପ୍ରଶଂସା

26/08/2022 at 10:28 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୬।୦୮: ପ୍ରତ୍ୟେକ ଝିଅ ଜୀବନରେ ବିବାହ ଏକ ବଡ଼ ଦିନ। ଏହି ଦିନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ । ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ହେଲା ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖି ନଜର ରଖୁଥିବା ଜିନିଷ ହେଉଛି କନ୍ୟାର ବିବାହ ପୋଷାକ। ଏଥିପାଇଁ ଏକ ପୃଥକ ବଜେଟ୍ ଲକ୍ଷରେ ରଖାଯାଏ କନ୍ୟାର ପୋଷକ ପାଇଁ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ କନ୍ୟା ସହିତ ପରିଚିତ କରାଇବୁ ଯିଏ ନିୟମିତ ପୋଷାକର ମୂଲ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ବିବାହ ପୋଷାକ କିଣିଥିଲେ।

ସଠିକ୍ ଭାବରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଯଦି ଟଙ୍କା ଠିକ୍ ସ୍ଥାନରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୁଏ, ତେବେ ଏହା ନଷ୍ଟ ହୁଏ ନାହିଁ। ଯେତେବେଳେ ଜଣେ କନ୍ୟା ଟିକଟକରେ ତାଙ୍କ ବିବାହର କାହାଣୀ ସେୟାର କରିଲେ। ଏହାକୁ ଶୁଣି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ। ଯେ ଝିଅଟି ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ବିବାହ ଗାଉନ୍ କେମିତି ସାଧାରଣ ପୋଷାକ ମୂଲ୍ୟରେ କିଣି ପାରିଲେ। ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ପ୍ରଶଂସା କରି ଥକି ପଡିଛନ୍ତି।

दुल्हन ने 2300 रुपये में ऑनलाइन खरीदा शादी का जोड़ा, तारीफ करते नहीं थक रहे  लोग! - bride bought wedding dress on amazon for 2300 rupees people gone  crazy over it pratp – News18 हिंदी

ଟିକଟକ୍‌ରେ @lorenaaruelass ନାମକ ଜଣେ ଝିଅ ତାଙ୍କ ବିବାହ ପୋଷାକ ପାଇଁ ୨୩୫୨ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଆଣିଥିଲେ। ଝିଅଟି କହିଛି ଯେ ବିବାହର ୧୨ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ ନିଜ ବିବାହ ଗାଉନ୍ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଟିକଟକରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନଙ୍କ ଠାରୁ ପୋଷାକ ବିଷୟରେ ପରାମର୍ଶ ନେଇଥିଲେ। ଯେହେତୁ ସେ ଟିକେ ଅଧିକ ମୋଟା। ଏହି ଯୋଗୁଁ ସେ ନିଜ ପାଇଁ ଏକ ପତଳା ପୋଷାକ ବାଛିଲେ। ବହୁତ ପୋଷାକ ବାଛିବା ପରେ ଶେଷରେ ଆମାଜନ୍‌ରୁ ମଗାଇଥିବା ଡ୍ରେସ୍‌ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଏଥିରେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ହେଉଛି । ଏହାର ବଜେଟ୍ ମାତ୍ର ୨୩୦୦ ଟଙ୍କା ଥିଲା ।

ବାସ୍ତବରେ, ସେହି ପୋଷାକ କନ୍ୟା ଉଠାଇଥିବା ଝିଅ  ଫଟୋରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲା । ଭିଡିଓ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏଥିରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ।  ଅନ୍ୟ ଜଣେ ତାଙ୍କୁ ପୋଷାକକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts