vridhi excotica
star kirano
ori homes
vridhi excotica
star kirano
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ଗୁଣ୍ଡିଚା ମନ୍ଦିର ରୋଷ ଘର ଚୁଲି, କୋଠଭୋଗ ଛାଡି ସବୁ ଚୁଲି ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଚାଲାଣ ବେଳେ କଲରା ପତରିଆ ବାଘ ଛାଲ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର : ମୋବାଇଲ୍ ଦୋକାନରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଲେ ଲୁଟେରା, ଲୁଟିନେଲେ ପ୍ରାୟ ୨୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଫୋନ୍
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଝି : ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବାଇକ୍ ପୋଡି, ଦୋକାନ ବାହାରେ ରଖିଥିବା ଗାଡି ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଟିଏ ପରିବାରକୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ, ଥାନାରେ ଏତଲା
  • ||
  • ଭୋଗରାଇ : ଦିଘା ସମୁଦ୍ରରେ ଗାଧୋଉଥିବା ବେଳେ ବଜ୍ରପାତ : ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ମୃତ, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ୫ ହଜାର ଫୁଟ୍ ଉପରେ କକ୍‌ପିଟ୍‌ରୁ ବାହାରିଲା ଧୂଆଁ, ଜରୁରୀ ଅବତରଣ କଲା ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍ ବିମାନ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ତେଲକୋଇ ରେଞ୍ଜରେ ଘର ଭାଙ୍ଗି ଧାନ ଖାଇଗଲେ ହାତୀ ପଲ, ଘଉଡାଇବାକୁ ବନ ବିଭାଗର ଉଦ୍ୟମ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଝିଅ ପାଇଁ ବରପାତ୍ର ଦେଖିବାକୁ ଯିବାବେଳେ ଅଘଟଣ, ବାଇକ୍‌ରୁ ଖସିପଡି ବାପାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିଜେପିର ମିଶନ ତେଲେଙ୍ଗାନା : ଶନିବାରଠୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଦଳର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକ
  • ||

Breaking News : News7 (21.08.2018)

21/08/2018 at 4:47 PM

1. ୭ଟି ରାଜ୍ୟ ପାଇଁ ନୂଆ ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କ ନାଁ ଘୋଷଣା । ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭବନ ପକ୍ଷରୁ ଏହି ୭ଟି ରାଜ୍ୟ ପାଇଁ ନୂଆ ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କ ନାଁ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ଶ୍ରୀ ଲାଲ୍ ଜୀ ଟଣ୍ଡନଙ୍କୁ ବିହାର ରାଜ୍ୟପାଳ ଭାବେ ଦାୟିତ୍ବ ଦିଆଯାଇଛି । ସତ୍ୟଦେବ ନାରାୟଣ ହେଲେ ହରିଆଣା ରାଜ୍ୟପାଳ, ସେହପରି ବେବି ରାଣୀ ମୌର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ରାଜ୍ୟପାଳ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି ରାଷ୍ଟ୍ରପତି । ପୂର୍ବରୁ ବିହାର ରାଜ୍ୟପାଳ ଥିବା ସତ୍ୟପାଲ ମଲ୍ଲିକଙ୍କୁ ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର ରାଜ୍ୟପାଳ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି । ସେହିପରି ମେଘାଳୟ ରାଜ୍ୟପାଳ ଥିବା ଗଙ୍ଗା ପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ସିକିମ୍ ଦାୟିତ୍ବ ଦିଆଯାଇଛି । ସେପଟେ ମେଘାଳୟ ଦାୟିତ୍ବରେ ତ୍ରିପୁରା ରାଜ୍ୟପାଳ ତଥାଗତ ରୟଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି । ହରିଆଣା ରାଜ୍ୟପାଳ କ୍ୟାପଟେନ୍ ସିଂ ସୋଲାଙ୍କିଙ୍କୁ ହରିଆଣା ଦାୟିତ୍ବରୁ ଅପସାରଣ କରି , ତ୍ରିପୁରା ଦାୟିତ୍ବ ଦିଆଯାଇଛି ।

2. ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଥିବା ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଚଢ଼ାଉ । କବିସୂର୍ଯ୍ୟ ନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ୧୦ ଜୁଆଡ଼ିଙ୍କୁ କବିସୂର୍ଯ୍ୟ ନଗର ପୋଲିସ୍ ଗିରଫ କରିଥିବା ବେଳେ , ୮ଟି ବାଇକ୍, ୨୧ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜବତ କରିଛି । ସେହିପରି ଚମାଖଣ୍ଡିରୁ ୭ ଜୁଆଡ଼ିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ , ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ୨୩ ହଜାର ୨୭୦ ଟଙ୍କା ଓ ୫ଟି ବାଇକ୍ ଜବତ କରାଯାଇଛି । ସମଗ୍ର ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାରେ ବେଧଡ଼କ ଚାଲିଛି ଜୁଆ ଖେଳ । ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଜୁଆ ଖେଳକୁ ନେଇ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ, ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ ମଧ୍ୟ ଘଟିଛି । ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ଚାଲିଥିବା ନେଇ ବାରମ୍ବାର ପୋଲିସ୍ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ ହେଉଥିଲା । ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଆଧାର କରି ପୋଲିସ ଆଜି ରେଡ଼ କରିଥିଲା ।

3. ଢ଼େଙ୍କାନାଳରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଚାଲାଣ ବେଳେ ୨ ନାବାଳିକାଙ୍କ ସମେତ ୫ ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର । ସମ୍ବଲପୁର କ୍ଷେତ୍ରରାଜପୁର ଷ୍ଟେସନରୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ଜିଆରପି ପୋଲିସ । ଏହା ସହିତ ଚାଲାଣ କରୁଥିବା ଦଲାଲ ଢ଼େଙ୍କାନାଳ କାମାକ୍ଷା ନଗରର ହାଡ଼ିଆ ସାହୁ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରା ଉଚରା କରୁଛି । ମୁମ୍ବାଇରେ କାମ ଯୋଗାଇ ଦେବାକୁ ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଏହି ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କୁ ଚାଲାଣ କରାଯାଉଥିଲା । ଖବର ପାଇଁ ଲୋକମାନ୍ୟ ତିଲକ ଏକ୍ସପ୍ରେସରୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଉଭୟ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଅନେକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଚାଲାଣ କରୁଥିବାର ସୂଚନା ପାଇଛି ପୋଲିସ । ତେବେ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ନୁହେଁ ବଂର କାମ କରିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ନେଉଥିବା କହିଛି ଅଭିଯୁକ୍ତ ହାଡ଼ିଆ ସାହୁ ।

   Related Posts