vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିଭୋ ଉପରେ ଚଢଉ ନେଇ ଚୀନର ରାଗ, କହିଲା- ‘ବିଦେଶୀ କମ୍ପାନୀଙ୍କ ଇଚ୍ଛା କମିଯିବ…’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୨୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮୯୩୦ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳିଲେ ଧୋନୀ, କାଟିଲେ କେକ୍ : ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ସେୟାର କଲେ ଭିଡିଓ
  • ||
  • କେବଳ ସ୍ପାଇସଜେଟ୍ ନୁହେଁ, ଅନ୍ୟ କମ୍ପାନୀର ବିମାନରେ ମଧ୍ୟ ବଢୁଛି ତ୍ରୁଟି : ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା
  • ||
  • ୪୧ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଲେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ କୁଲ୍ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଜିତାଇଥିଲେ ଦିନିକିଆ ଓ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍
  • ||
  • ଜନ୍ମଦିନରେ ଓ୍ୱିମ୍ବଲଡନ୍ ଦେଖିବାକୁ ପହଁଚିଲେ ମାହି, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଫଟୋ
  • ||

ସାହାସ ଦେଖାଇ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ କାବୁ କରିଥିବା ସୁବ୍ରତଙ୍କୁ ସମ୍ମାନିତ କଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ପୁରସ୍କାର ରାଶି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦାନ କଲେ ସୁବ୍ରତ

16/08/2019 at 7:43 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୧୬|୮: ସାବାସ ସୁବ୍ରତ । ସାହାସ ଦେଖାଇ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ କାବୁ କଲେ । ଯାହାକୁ ନେଇ କମିଶନେରେଟ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ସୁବ୍ରତଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଧିତ କରାଯାଇଛି । ସେପଟେ ସୁବ୍ରତ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଦିଅଯାଇଥିବା ଅର୍ଥ ରାଶିକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରି ଉଦାହରଣ ପାଲଟିଛନ୍ତି ।

ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଧରି ସାବାସି ସାଉଁଟିଲେ ସୁବତ୍ର । କମିଶନରେଟରେ ଶୁଭେଚ୍ଛାର ସୁଅ ଛୁଟିଲା ସୁବ୍ରତଙ୍କ ପାଇଁ । ମଞ୍ଚେଶ୍ବର ଥାନାର ଏସିପି ଓ ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ପୋଲିସ କମିଶନର ସତ୍ୟଜିତ ମହାନ୍ତି ସୁବ୍ରତଙ୍କୁ ଦେଲେ ମାନପତ୍ର ଓ ଅର୍ଥରାଶି । ସୁବ୍ରତ ଗତ ବୁଧବାର ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଅଟୋରେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଉଥିଲେ । ଭାଗବତ ସନ୍ଧାନ ନିକଟରେ ତିନି ଜଣ ଲ ଲୁଟେରା ସୁବ୍ରତଙ୍କ ମାଁ ଙ୍କ ବେକରୁ ସୁନା ହାର ଛିଣ୍ଡାଇ ଫୋରା ହୋଇ ଯାଉଥିଲେ ।

ଆଉ ସେହି ସମୟରେ ସାହାସିକତାର ପରିଚୟ ଦେଇ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଗୋଡୋଇ ଗୋଡାଇ ଦୁଇ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ କାବୁ କରି ନେଇଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ସୁବ୍ରତଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ । କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ସୁବ୍ରତଙ୍କୁ ଶକ୍ରବାର ସମ୍ମାନିତ କରିଥିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର ।

ଗୋଟିଏ ପଟେ ସୁବ୍ରତଙ୍କୁ ମଳିଥିଲା ପ୍ରଶଂସା । ଅନ୍ୟପଟେ ସୁବ୍ରତ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ନିକଟରୁ ପାଇଥିବା ଅର୍ଥ ରାଶିକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଯାହାଦ୍ବାରା ଆଉ ଏକ ମହାନତାର ପରିଚୟ ଦେଇଥିଲେ ସୁବ୍ରତ ।

ସୁବ୍ରତ ପିଲା ଦିନରୁ ଗାଁ ରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ବିନା ସ୍ବାର୍ଥରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ନଜୀର ରହିଛି । କେବଳ ସହଯୋଗ ନୁହେଁ,  ଅସୁବିଧାରେ ପଡି ସହଯୋଗ ପାଇଁ ସହାୟତା ମାଗିଲେ ବିନା ସ୍ବାର୍ଥରେ ସହଯୋଗର ହାତ ବଢାଉଥିଲେ ସୁବ୍ରତ ।

   Related Posts