AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

Brahmastra Review : ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ଦର୍ଶକ ଦେଲେ ଏପରି ରିଆକ୍ସନ

9/09/2022 at 12:20 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୯।୦୯: ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ, ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଫିଲ୍ମ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର। ୯ସେପ୍ଟେମ୍ବର ଅର୍ଥାତ୍‌ ଆଜି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା । ପ୍ରଥମେ ଫିଲ୍ମଟି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଅନେକ ବର୍ଷ ଲାଗିଥିଲା। ଏଥିସହିତ ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜକୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଥର ବାତିଲ କରି ଦିଆଯାଇଛି। ଏବେ ଶେଷରେ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ପୂର୍ବ ଦିନ ଅର୍ଥାତ୍ ଗୁରୁବାର ଦିନ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଫିଲ୍ମର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍କ୍ରିନିଂ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ଏବେ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ଦର୍ଶକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି।  ଅନେକ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି।

କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ଫିଲ୍ମକୁ ଖରାପ ସମୀକ୍ଷା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଅଧିକାଂଶ ଦର୍ଶକ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର VFX ଏବଂ କାହାଣୀକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି। ଏଥି ସହିତ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ କ୍ୟାମୋକୁ ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଉଛି।ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆଲିଆ ଏବଂ ରଣବୀରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ମୌନି ରୟ ଏବଂ ନାଗାର୍ଜୁନ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି। ହିନ୍ଦୀ, ତାମିଲ, ତେଲୁଗୁ, ମାଲାୟାଲମ୍ ଏବଂ କନ୍ନଡରେ ଭାଷାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫିଲ୍ମକୁ ବଏକଟ୍‌ କରିବାକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ଦାବି ରହିଆସିଛି। ଯାହା ବିଷୟରେ ଆଲିଆଙ୍କୁ ନିକଟରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା, ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କିଛି ନକାରାତ୍ମକ ନାହିଁ। ସେପରି ନକାରାତ୍ମକ କିଛି କୁହନ୍ତୁ ବି ନାହିଁ । ସବୁ ସକାରାତ୍ମକ ଏବଂ ସବୁ ଠିକ ଅଛି । ବାସ୍ତବରେ, ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ରଣବୀର ଏବଂ ଆଲିଆଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର । କାରଣ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ ପରସ୍ପରର ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ। ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ଗଢି ଉଠିଥିଲା। ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶୀଘ୍ର ପିତାମାତା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

   Related Posts