AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ରଣବୀରଙ୍କ ମାଆ ହେଲେ ଏକ୍ସ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଦୀପିକା ! ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ ପାର୍ଟ-୨ରେ ରହିଛି ବଡ ସସ୍‌ପେନ୍ସ…

11/09/2022 at 9:44 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୧।୦୯: ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ ଏକ ବମ୍ଫର ଓପନିଂ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ୭୫ କୋଟି ଟଙ୍କାର ୱାର୍ଲଡ୍‌ ୱାଇଡ୍‌ କଲେକସନ୍‌ କରିଛି। ଭାରତୀୟ କଲେକସନ୍‌ ଅନୁଯାୟୀ ସମାଲୋଚକମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମଟି ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ ୧୦୦ କୋଟି ଅତିକ୍ରମ କରିବ। ଫିଲ୍ମରେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ କ୍ୟାମିଓ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଥିଲା। କିନ୍ତୁ ନିର୍ମାତା ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଉ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆଣିଛନ୍ତି ।  

ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଦର୍ଶକ ଫିଲ୍ମରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜୋରଦାର ଆଲୋଚନା କରାଯାଉଛି। ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଉଛି କି ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରର ପରବର୍ତ୍ତୀ ପାର୍ଟରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିପାରନ୍ତି। ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ମାଇକ୍ରୋବ୍ଲଗିଂ ସାଇଟ୍ ଟ୍ୱିଟରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ସ୍ପଏଲର ଆଲର୍ଟ । ମୁଁ ଭାବୁଛି ୯୯ ପ୍ରତିଶତ ଜନସାଧାରଣ ଏହାକୁ ହରାଇଛନ୍ତି କାରଣ ଏହା IMAX ର ବିଭିନ୍ନ ମୁଦ୍ରଣରେ ଦର୍ଶାଯାଇଥିଲା ଯେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରରେ ଅମୃତା ଭାବରେ ନଜର ଆସିବେ । ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି – ହେ ଭଗବାନ, ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ହେଉଛନ୍ତି ଶିବଙ୍କ ମାତା ଅମୃତା।

ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ପାର୍ଟ-୨ ଦେବରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ଅମୃତା ଏବଂ ରଣଭୀର ସିଂ ଦେବ ରୂପେ ନଜର ଆସିବେ। ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ କି ଫିଲ୍ମର ଶେଷର ପରବର୍ତ୍ତୀ ପାର୍ଟ ବିଷୟରେ କିଛି ବଡ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପରବର୍ତ୍ତୀ ପାର୍ଟର ନାମ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ଭାଗ ଦ୍ୱିତୀୟ: ଦେବ ହେବ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉପଲବ୍ଧ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ, ରଣବୀର ସିଂ ଏବଂ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଭାଗରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି। ତେବେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଅଫିସିଆଲି ଘୋଷଣା କରାଯାଇ ନାହିଁ ।  

   Related Posts