suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡ଼ା : ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାଡ଼, ଛାତିରେ ବାଜିଛି ଗୁଳି
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ବଏକଟ ମଧ୍ୟରେ ଇତିହାସ ରଚିଲା ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ ! ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ରେ କଲା ଏତିକି କୋଟି କଲେକ୍ସନ୍‌

10/09/2022 at 7:47 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୦।୦୯: ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ ନିର୍ମାତା ଅୟାନ୍ ମୁଖାର୍ଜୀ ପ୍ରାୟ ୮ବର୍ଷ ଲାଗିଥିଲା । ଫିଲ୍ମର ସମୀକ୍ଷା ଏବଂ କଲେକସନ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଲାଗୁଛି ଯେ ତାଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ସଫଳ ହୋଇଛି। ରଣବୀର କପୁର, ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ, ନାଗାର୍ଜୁନ, ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ଶାହରୁଖ ଖାନ ଏବଂ ମୌନି ରୟଙ୍କ ଅଭିନୀତ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରର ଛୋଟ କ୍ଲିପ୍‌ ଗୁଡିକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରାଯାଉଛି। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରଥମ ଭାଗ ରିଲିଜ୍‌ ହେବା  ସହିତ ପାର୍ଟ-୨ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ହେଲା ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍ ରୋଜଗାର ବିଷୟରେ ଜାଣିବା

ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ୨୦୨୨ ବର୍ଷର ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ।ଗୋଟିଏ ପଟେ ଫିଲ୍ମକୁ ବଏକଟ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ପଟେ ଏହା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ଆଶା ଦେଇଥିଲା। Boxofficeindia.com ର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ୩୫-୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା କଲେକସନ୍‌ କରିଛି। ଛୁଟିଦିନ ନଥାଇ ଏହିପରି କଲେକସନ୍‌ କରିବା ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ପାଇଁ ଏକ ଇତିହାସ । ଏହାପୂର୍ବରୁ ବାହୁବଲୀ-୨ ଫିଲ୍ମ ଏଭଳି ବମ୍ପର କମାଇଥିଲା।

ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରର ହିନ୍ଦୀ ଭର୍ସନ ପ୍ରାୟ ୩୨-୩୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିଛି। ଏଥି ସହିତ, ଅନ୍ୟ ଭାଷାରେ ରିଲିଜ୍ ଭର୍ସନରୁ ପ୍ରାୟ ୩ କୋଟି କଲେକସନ୍‌ କରିଛି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଫିଲ୍ମର ସମସ୍ତ ସାଉଥ ଭର୍ସନ ପ୍ରାୟ ୯-୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଛି। କୁହାଯାଉଛି ଏହି ଫିଲ୍ମ ମାତ୍ର ତିନି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ୧୦୦ କୋଟି କ୍ଲବରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର କେବଳ ୨୦୨୨ ର ନୁହେଁ, ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ । ଫିଲ୍ମ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଭାରତରେ ୫୦୧୯ ସ୍କ୍ରିନ ଏବଂ ବିଦେଶରେ ୩୮୯୪ ସ୍କ୍ରିନ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଫିଲ୍ମଟି ପ୍ରାୟ ୮୯୧୩ ପରଦାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି। ଏହି ସମୟରେ, ଫିଲ୍ମର ମୋଟ ଲମ୍ବ ୨ ଘଣ୍ଟା, ୪୬ ମିନିଟ୍ ଏବଂ ୫୪ସେକେଣ୍ଡ୍ ।

   Related Posts