Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

ଟ୍ଵିଟ୍‌ରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ହେଉଛି #BoycottBrahamastra, ପାକିସ୍ତାନରେ କରାଯାଉଛି କି ବଏକଟ୍‌ ?

3/09/2022 at 10:56 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୩।୦୯: ଫିଲ୍ମ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରକୁ ନେଇ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍‌ ଦିନକୁ ଆଗ୍ରହୀ ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ।  କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟପଟେ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ବଏକଟ୍‌ର ଟ୍ରେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ଚାଲିଛି। ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି, ରଣବୀର କପୁର, ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ, ନାଗାର୍ଜୁନ, ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ମୌନି ରୟଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ ଏଭଳି ଏକ ଟୁଇଟ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଯାହା ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛି। ଏହି ଟୁଇଟ୍ ଅନୁଯାୟୀ ପାକିସ୍ତାନ, କୁଏତ ଏବଂ କତାର ଭଳି ସ୍ଥାନରୁ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରକୁ ବଏକଟ୍‌ କରାଯାଉଛି।

ନିକଟରେ ଏସ୍.ଏସ୍ ରାଜମୌଲି ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହା ଉପରେ ଅନେକ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ୟୁଜର୍ସମାନେ ଲେଖିଛନ୍ତି ମୋଟ ଏକ ଲକ୍ଷ ଟ୍ୱିଟ୍ … ପାକିସ୍ଥାନ – ୭୨.୫%, କତର – ୯.୧%, ୟୁଏଇ – ୩%, ସାଉଦି – ୫%, ବହରିନ – ୨.୯% , କୁଏତ – ୪.୨%, ଭାରତ – ୧.୮% ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନେ – ୧.୫%। ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଗଲେ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ହେଉଛି ତିନୋଟି ପାର୍ଟ । ପାର୍ଟ-୧ ରିଲିଜ୍‌ ହେଉଥିବାବେଳେ ପାର୍ଟ-୨ ମହାଦେବ ଏବଂ ପାର୍ବତୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ହେବ ବୋଲି ପିଙ୍କଭିଲ୍ଲା ଏହାର ଏକ ରିପୋର୍ଟରେ ଦାବି କରିଛି। ଏହି ରିପୋର୍ଟରେ ଦାବି କରାଯାଇଛି ଯେ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ୨ ମହାଦେବ ଏବଂ ପାର୍ବତୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଘୁରି ବୁଲୁଥିବା ଦେଖାଯିବ।

Image

ଆସନ୍ତୁ କହିବାକୁ  ଫିଲ୍ମରେ “ସମସ୍ତ ଚରିତ୍ର ପରସ୍ପର ସହ ଜଡିତ ଏବଂ ଅୟାନ ଭାରତୀୟ ପୁରାଣ ସହ ଜଡିତ ଏକ ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡ ବିଷୟରେ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମରେ ଏହିପରି କିଛି ଦେଖାଯାଇଛି, ଯାହା ପୂର୍ବରୁ କେବେ ଦେଖାଯାଇ ନଥିଲା । ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରର ନିର୍ମାତାମାନେ ଗତ ୮ବର୍ଷ ଧରି ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଥିଲେ। ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରର ବଜେଟ୍ ପ୍ରାୟ ୪୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା। ଯେହେତୁ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରର ବଜେଟ୍ ବହୁତ ଅଧିକ, ତେବେ ହିଟ୍ ହେବା ପାଇଁ ଫିଲ୍ମକୁ ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ପଡିବ ।

   Related Posts