oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୬୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନବରାତ୍ରର ଦ୍ନିତୀୟ ଦିନ, ବ୍ରହ୍ମଚାରିଣୀ ରୂପେ ଦର୍ଶନ ଦେଉଛନ୍ତି ମାଆ ଜଗଦମ୍ୱା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ବରିଷ୍ଠ ଆଇନଜୀବୀ ରମେଶ ବଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଶ୍ୱଶୁର ଘରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା
  • ||

ଦୁଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଘରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା ଯୁବକ : ପୋଲିସ ଓ ପରିଜନଙ୍କୁ ଦେଖି ତୃତୀୟ ମହଲାରୁ ଡେଇଁ ଯୁବକ ମୃତ

30/04/2019 at 4:27 PM

ଅହମଦାବାଦ ୩୦/୪ : ଗୁଜରାଟର ଜଣେ ଯୁବକ ଦୁଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଘରୁ ଫେରାର ହୋଇ ହରିଦ୍ୱାରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ହରିଦ୍ୱାରରେ ସେ ଏକ ଆଶ୍ରମରେ ଆଶ୍ରୟ ନେଇଥିଲା | ଯୁବାକୁ ଘରଲୋକ ଓ ପୋଲିସ ଖୋଜାଖୋଜି କରୁଥିଲେ | ପୋଲିସ ଓ ଘରଲୋକଙ୍କୁ ଆଶ୍ରମ ଦେଖି ଯୁବକ ଜଣକ ଆଶ୍ରମର ତୃତୀୟ ମହଲାରୁ ଡେଇଁ ପଡିଥିଲା | ଡେଉଁ ପଡିବାରୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହିଁ ଯୁବକର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା | ପୋଲିସ ଶବ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛି |


ଥାନା ପ୍ରଭାରୀ ପ୍ରବୀଣ କୋସ୍ୟାରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଉକ୍ତ ଯୁବକ ଦୁଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଗୁଜରାଟ ଦ୍ୱାରିକାରୁ ଫେରାର ହୋଇ ହରିଦ୍ୱାରର ଏକ ଆଶ୍ରମରେ ଆଶ୍ରୟ ନେଇଥିଲା | ଯୁବକ ହରିଦ୍ୱାରରେ ଥିବା ଜାଣି ପରିବାରଲୋକେ ହରିଦ୍ୱାରରେ ପହଂଚିଥିଲେ | ହରିଦ୍ୱାରରେ ସେମାନେ ଯୁବକ ଏବଂ ଦୁଇ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ | ବହୁତ ଖୋଜାଖୋଜି ପରେ ମଧ୍ୟ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନ ପାଇବାରୁ ପୋଲିସର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଖାଓଜାଖୋଜି ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା | ପୋଲିସ ସେଠାକାର ବିଭିନ୍ନ ହୋଟେଲ ଓ ଆଶ୍ରମରେ ପଚରାଉଚୁରା କରିଥିଲା | ସେମାନେ ଏକ ଆଶ୍ରମରେ ଥିବା ପୋଲିସ ସୂଚନା ପାଇଥିଲା | ସୋମବାର ରାତିରେ ପୋଲିସ ଯୁବକଙ୍କ ପରିବାରଲୋକଙ୍କ ସହ ଉକ୍ତ ଆଶ୍ରମରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା |


ପରିବାରଲୋକଙ୍କ ସହ ପୋଲିସକୁ ଦେଖି ଯୁବକ ଜଣକ ଆଶ୍ରମର ତୃତୀୟ ମହଲାରୁ ତଳକୁ ଡେଇଁ ପଡିଥିଲା | ତୃତୀୟ ମହଲାରୁ ତଳକୁ ଡେଇଁବାରୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହିଁ ଯୁବକର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ୩ଜଣ ଯାକ ଦିନେ ପୂର୍ବରୁ ଅର୍ଥାତ ରବିବାର ଦିନ ହରିଦ୍ୱାରରେ ପହଂଚିଥିଲେ | ସେଠାରେ ଶ୍ରବଣ ନାଥ ନଗର ସ୍ଥିତ ଏକ ଆଶ୍ରମରେ ୩ଜଣ ରହିଥିଲେ | ତେବେ ଯୁବକ ଜଣକ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ କାହିଁକି ଘରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା ତାହା ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ | ଆଶ୍ରମର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରେ ଯୁବକର ଡେଇଁବା ଦୃଶ୍ୟ କଏଦ ହୋଇଛି | ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି |

   Related Posts