Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠଗଡ: ହଟିଲା କଟକଣା, ନୂଆ ବର୍ଷରୁ ବାବା ଧବଳେଶ୍ୱରଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ବାତ୍ୟାର ରୂପନେବ ଗଭୀର ଅବପାତ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶା
  • ||
  • ୧୭ ଜଣିଆ ରଣଜୀ ଟିମ୍ ଘୋଷଣା : ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ସେନାପତି ଅଧିନାୟକ, ୪ ନୂଆ ମୁହଁ
  • ||
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

ପ୍ରେମିକା ଘର ଆଗରେ ବିଷ ପିଇ ପ୍ରେମିକର ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ

21/05/2019 at 12:47 PM

ସୋର ୨୧|୫: ପ୍ରେମର ହେଲା ବିଜୟ । ପ୍ରେମିକା ଘର ଆଗରେ ବିଷ ପିଇ ପ୍ରେମିକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିବା ପରେ ପ୍ରେମିକାର ପରିବାର ଶେଷରେ ବିବାହ ପାଇଁ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ । ଫଳରେ ଗତକାଲି ରାତିରେ ଉଭୟଙ୍କର ନିରାଡମ୍ବର ଭାବେ ବିବାହ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ,  ପ୍ରେମିକା ଘର ସମ୍ମୁଖରେ ବିଷ ପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା ପ୍ରେମିକ । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରେମିକକୁ ସୋର ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲେ ପ୍ରେମିକାର  ବାପା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସୋର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ବାସୁଦେବପୁର କୃଷ୍ଣପୁର ସର୍ବଶ୍ବେର ବହେରାଙ୍କ ପୁଅ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଛାତ୍ର ପ୍ରିତିକ ବେହେରା ସୋର ମଧୁସୂଦନପୁର ପଞ୍ଚାୟତର ଜଣେ ଯୁକ୍ତ ୩ ବିଜ୍ଞାନ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ । ଉଭୟ ପ୍ରେମିକା ପ୍ରେମିକ ବିବାହ କରିବାକୁ ରାଜିଥିଲେ । ସୋମବାର ଭୋରୁ ପ୍ରିତିକ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ବିବାହ କରିବାକୁ ଜିଦ୍ କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଘରେ ରାଜି ନହେବାରୁ ଶେଷରେ ନିରାଶ ହୋଇ ସାଙ୍ଗରେ ଆଣିଥିବା ବିଷକୁ ପିଇ ଦେଇଥିଲେ ।  ଫଳରେ ସେ ଗୁରୁତର ହୋଇପଡିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ସୋର ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲେ । ପ୍ରେମିକାର ବାପା ସୋର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପରେ ଉଭୟ ପରିବାର ମେଡିକାଲରେ ପହଞ୍ଚି ଘଟଣାର ସମାଧାନ କରିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଝିଅର ବାପା ବାହାଘର ପାଇଁ ସହମତି ହୋଇଥିଲେ । ପୁଅ ମେଡିକାଲରୁ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଫେରିବା ପରେ ଗତରାତିରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ସୋର କରମପୁର କୁଶଲେଶ୍ବର ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ କରାଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts