scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌କୁ ରେଡ ସିଗନାଲ୍‌ ଦେଲେ ବୋନି କପୁର, କହିଲେ- ଏହା ମୋ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ…

1/12/2023 at 8:06 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୧।୧୨: ବର୍ତ୍ତମାନ ବାୟୋପିକ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଯୁଗରେ । ସିନେମା, କ୍ରୀଡା ହେଉ କି ରାଜନୀତି ସମେତ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରର ଲୋକପ୍ରିୟ ତଥା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର କାହାଣୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ ପରଦାକୁ ଅଣାଯାଉଛି ।  ଶ୍ରୀଦେବୀ ଏମିତି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ , ଯିଏ ହଜାର ହଜାର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ୍‌ କରୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ହେଉ ବା ଅଭିନୟ ବହୁ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କ ଦିୱାନା ଥିଲେ।

Boney Kapoor Birthday: बोनी की सिगरेट छुड़ाने के लिए श्रीदेवी ने जोखिम में  डाल दी थी जान, घर में मचा था कोहराम - Boney Kapoor Birthday: Janhvi Kapoor  once reveals how Sridevi

ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ପ୍ରଥମ ମହିଳା ସୁପରଷ୍ଟାର ହେବା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ପ୍ରାୟ ପାଞ୍ଚ ଦଶନ୍ଧି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶାସନ କରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଥିଲା। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ତାଙ୍କ କାହାଣୀ ବାୟୋପିକ୍ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହୋଇପାରେ।  ତେଣୁ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତଥା ନିର୍ମାତା ବୋନି କପୁରଙ୍କୁ ଏହା ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଛନ୍ତି। ହେଲେ ବୋନି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଉପରେ ବାୟୋପିକ୍ କରିବା ପାଇଁ ଅନେକ ଅଫର ପାଇଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ସେ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଅଛନ୍ତି।

Boney Kapoor:श्रीदेवी की बायोपिक का इंतजार कर रहे फैंस को तगड़ा झटका, बोनी  कपूर के बयान ने किया निराश - Boney Kapoor Has Clearly Refused To Make Sridevi  Biopic Calling It Personal

ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଶ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ କେବେବି ବାୟୋପିକ୍ ତିଆରି କରିବି ନାହିଁ। ତାଙ୍କ ଜୀବନ କାହାଣୀ ଉପରେ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ମୁଁ ଏକ ଅଫର ପାଇଛି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାହା କେବେବି କରିବି ନାହିଁ । ଏହା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ… ‘ବୋନି ଏବଂ ଶ୍ରୀଦେବୀ ୧୯୯୬ ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତଥାପି, ଲୋକମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହା ଉପରେ ବୋନି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଏହାକୁ ବିଶ୍ଵକୁ କହିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ନୁହେଁ । ଆମର ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ସର୍ବଦା ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ହେବ, ଆମେ କିପରି ପ୍ରେମରେ ପଡିଗଲୁ ଏବଂ ବିବାହ କଲୁ ତାହା ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବିଷୟ, ଯାହା ଦର୍ଶକଙ୍କ ସହ ବାଣ୍ଟିହେବ ନାହିଁ ।

   Related Posts