AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଲବାଣୀ: ଗୋଛାପଡା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, କ୍ୱିଣ୍ଟାଲରୁ ଅଧିକ ଗଂଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜଧାନୀରେ କଙ୍ଗାରୁକୋର୍ଟ, ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଖୁଣ୍ଟରେ ବାନ୍ଧି ମାଡ଼
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଜେଇଇ (ମେନ୍‌) ସେସନ-୧ ରେଜଲ୍ଟ, ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଦେଖିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃୟାରୀରେ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା, ଜଳବାୟୁ ଶୁଷ୍କ ଥିବାରୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲାଗୁଛି ନିଆଁ
  • ||

ରାଜଧାନୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ରେ ବୋମା Tweet, ଦାଦରୀରେ ଟ୍ରେନ୍ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି GRP ଓ RPF

28/02/2020 at 7:20 PM

ଦାଦରୀ ୨୮।୨:  ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ-ଦିବ୍ରୁଗଡ ରାଜଧାନୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌କୁ ରେଳବାଇ ଶୁକ୍ରବାର ଦାଦରୀ ନିକଟରେ ଅଟକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।  ଟ୍ରେନ ଅଟକିବା ପରେ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀମାନେ ଏବେ ଟ୍ରେନର ତନ୍ନ ତନ୍ନ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି। ଜନୈକ ଯାତ୍ରୀ ଟ୍ରେନରେ ବୋମା ଥିବା ନେଇ ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରିଥିଲେ। ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ-କାନପୁର ସେଣ୍ଚ୍ରାଲ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲୁଥିବା ରାଜଧାନୀ-୧୨୪୨୪ ରେ ଗୋଟିଏ କି ୨ଟି ନୁହେଁ ୫ଟା ବୋମା ଥିବାର ଯାତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ସହ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଲାଗି ନିବେଦନ କରିଥିଲେ।

ଯାତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ବୋମା ଥିବା ସୂଚନାକୁ ରେଳମନ୍ତ୍ରାଳୟ, ପିୟୁଷ ଗୋୟଲ, ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଓ ଆଇଆରସିଟିସି ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ୍‌ବି କରିଥିଲେ। ଆଗରା ଜିଆରପି ଏସପି ଘଟଣାକୁ ଗରୁତ୍ୱର ସହ ନେଇଥିବା ବେଳେ  ତୁରନ୍ତ ଟ୍ୱିଟ୍‌ର ଜବାବ ଦେଇଥିଲେ। ଏଥିରେ ଘଟଣା ନେଇ ସମସ୍ତ ଉଚ୍ଚ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ସୂଚିତ କରାଯାଇଥିବା ଓ ଟ୍ରେନକୁ ଜିଆରପି ଦାଦରୀରେ ଅଟକା ଯିବା ପରେ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ଯାଞ୍ଚ କରିବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ। 

ସେହି ଅନୁସାରେ ଟ୍ରେନ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ଆରପିଏଫ ଓ ଜିଆରପି ଏହାର ମିଳିତ ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ୧୨୪୨୪ ଡିବିଆରଟି  ଦିଲ୍ଲୀ ଓ ଦିବ୍ରୁଗଡ ଷ୍ଟେସନ ମଧ୍ୟରେ ଯାତ୍ରୀ ସେବା ଯୋଗାଇ ଦେଉଛି। ଏହି କ୍ରମରେ ଟ୍ରେନଟି ଶୁକ୍ରବାର ଅପରାହ୍ଣ ୪ଟା ୧୦ ମିନିଟ୍‌ରେ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଦିବ୍ରୁଗଡ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ବେଳେ ଯାତ୍ରୀ ଟ୍ରେନରେ ବୋମା ଥିବାର ସୂଚନା ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡଲରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ।

   Related Posts