Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶିମିଳିପାଳ ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଖୋଲିଲା କାଳ ଡ୍ୟାମ୍ ଗେଟ୍
  • ||
  • ପାଣି ଘେରରେ ଚାନ୍ଦବାଲି ବ୍ଲକର ୨୦ ଗାଁ, ଦୁର୍ବଳ ନଦୀବନ୍ଧ ପାଇଁ ଚିନ୍ତାରେ ଲୋକେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ଉପର ତଳ କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪୦୯୨ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆଉ ନାହାନ୍ତି ବିଶିଷ୍ଠ ଶିଳ୍ପପତି ତଥା ଭାରତର ୱାରେନ୍ ବଫେଟ୍‌ ରାକେଶ ଝୁନଝୁନୱାଲା: ୬୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ମହାନଦୀ ଫୁଲୁଛି : ବୌଦ୍ଧରେ ବନ୍ୟା ସ୍ଥିତି, ହରଭଙ୍ଗା ବ୍ଲକ୍‌ର ୫୫ ଗାଁ ପ୍ରଭାବିତ
  • ||
  • କୁଲଗାମରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଗ୍ରେନେଡ୍ ମାଡ, ଜଣେ ପୋଲିସ କର୍ମୀ ସହିଦ
  • ||
  • ଏସିଆ କପ୍ ପାଇଁ କୋହଲି ପ୍ରସ୍ତୁତ : ଇନଡୋର୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ କଲେ ଜୋରଦାର ଅଭ୍ୟାସ
  • ||

ପୁର୍ବତନ କାଉନସିଲରଙ୍କୁ ବୋମାମାଡ, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି

7/02/2020 at 8:05 AM

ରାଉରକେଲା ୦୭।୦୨:  ରାଉରକେଲାରେ ବୋମା ମାଡ଼ । ପୁର୍ବତନ କାଉନସିଲର ଅଶେଷ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ଉପରକୁ ବୋମାମାଡ଼ ହୋଇଛି । ବାସନ୍ତି କଲୋନୀ କ୍ବାଟର ନମ୍ବର ଏ.ଏମ/ 81 ଅଶେଷଙ୍କ ଘର ସମ୍ମୁଖରେ ହୋଇଛି ବୋମାମାଡ଼। ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଆଇଜିଏଚ୍‌ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଜାରି ରଖିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗୁରୁବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ୯.୪୫ ମିନିଟ ସମୟରେ ଅଶେଷ କ୍ଳବରୁ କ୍ୟାରେମ ଖେଳି  ସ୍କୁଟିରେ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ । ହଠାତ୍‌ ତିନିଜଣ ବାଇକ ଆସି ବୋମା କରି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ବୋମାମଡରେ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଅଶେଷଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଇସ୍ପାତ ଜନେରାଲ ହସ୍ପିଟାଲ ( ଆଇଜିଏଚ)ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ତେବେ ଅଶେଷ ଏବେ ବିପଦମୁକ୍ତ ଅଛନ୍ତ ବୋଲି ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିବା ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି ।  ଖବର ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉଦିତ ନଗର ପୋଲିସ ସହ ରାଉରକେଲା ଏସ୍‌ପି ପହଞ୍ଚି ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ।  

ବୋମା ମାଡ଼ ପଛରେ ବ୍ୟବସାୟିକ  ନା ରାଜନୈତିକ ଶତୃତା ତାର ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ । ତେବେ  ଏହା ପୁର୍ବରୁ 2010 ମସିହାରେ ଅଶେଷଙ୍କ ଉପରକୁ ବିରଜା ପଲ୍ଲୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ଗୁଳିମାଡ ହୋଇଥିଲା । ସେହି ଶତୃତାର ପୁନରାବୃତି ହୋଇଥାଇ ପାରେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଅଶେଷ । ଅଶେଷ ମହାନ୍ତି ପୁର୍ବରୁ ଡି-ବ୍ରଦର୍ସ ଲିଙ୍କରେ ଜେଲ ଯାଇ ଜାମିନରେ ଆସିବା ପରେ ବିଜେପିରେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ ।  ଗତ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପୁର୍ବରୁ ବିଜେପି ଛାଢ଼ି ବିଜେଡ଼ିରେ ଯୋଗଦେଇଛନ୍ତି । 

   Related Posts