scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର

24/09/2018 at 1:46 PM

ମେଲବର୍ଣ୍ଣ ୨୪|୯: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ସେଠାରେ ସେ ବର୍ଣ୍ଣବୈଷମ୍ୟର ଶୀକାର ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ସିଡନୀରୁ ମେଲବର୍ଣ୍ଣ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ବିମାନବନ୍ଦର ଚେକ୍ ଇନ୍ କାଉଣ୍ଟରରେ ମେଲ୍ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀ ଶିଳ୍ପାଙ୍କର ଦୁଇଟି ବଡ ବ୍ୟାଗକୁ ନେଇ ଆପତ୍ତି ଉଠାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ବିମାନବନ୍ଦର କର୍ମଚାରୀମାନେ ଗ୍ୟାଗ୍ ରେ ଅତିରିକ୍ତ ଜିନିଷ ରହିଥିବା କହିଥିଲେ । ବ୍ୟାଗ୍ ଚେକ୍ କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ସମୟ ଲଗାଇଥିଲେ । ବ୍ୟାଗ୍ ଚେକିଂ ନକରିବାରୁ ସେ ଯେତେବେଳେ ବିମାନବନ୍ଦର କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ ସେ ସହଯୋଗ କରିବା ବଦଳରେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ । ସେ ବର୍ଣ୍ଣବୈଷମ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ଏଭଳି ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ଜଣାପଡୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ଏହାର ସାମ୍ନା କରି ଶେଷରେ ମେଲବର୍ଣ୍ଣ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ। ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସହ ଘଟିଥିବା ଘଟାଣାକୁ ସେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ରେ ପୋଷ୍ଟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ପରେ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଜଣାପଡିଥିଲା । ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ ମଧ୍ୟ ୨୦୦୭ ମସିହାରେ ବର୍ଣ୍ଣବୈଷମ୍ୟର ଶୀକାର ହୋଇଥିଲେ । ବ୍ରିଟିଶ ଟେଳିଭିଜନରେ ସେଲିବ୍ରିଟି ବିଗ୍ ବ୍ରଦର ସୋ ରେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଣ୍ଣବୈଷମ୍ୟ ଟିପ୍ପଣୀ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଏହି ସୋ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ ଜିତିଥିଲେ ।

   Related Posts