AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଖୋଲୁଛି ଗୋପାଳ ଗୁମର, ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଚାଲିଛି ମାରାଥନ ଜେରା
  • ||
  • ପାରାଦ୍ୱୀପ: ବାଇକ୍‌ ଓ କାର୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ପିକ୍‌ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଆହତ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ: ଥରୁଛି ଶିମିଳିପାଳ, ଉପର ବାର୍‌ହା କାମୁଡ଼ାରେ ତାପମାତ୍ରା ସର୍ବନିମ୍ନ ୪ଡିଗ୍ରୀ
  • ||

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର

24/09/2018 at 1:46 PM

ମେଲବର୍ଣ୍ଣ ୨୪|୯: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ସେଠାରେ ସେ ବର୍ଣ୍ଣବୈଷମ୍ୟର ଶୀକାର ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ସିଡନୀରୁ ମେଲବର୍ଣ୍ଣ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ବିମାନବନ୍ଦର ଚେକ୍ ଇନ୍ କାଉଣ୍ଟରରେ ମେଲ୍ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀ ଶିଳ୍ପାଙ୍କର ଦୁଇଟି ବଡ ବ୍ୟାଗକୁ ନେଇ ଆପତ୍ତି ଉଠାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ବିମାନବନ୍ଦର କର୍ମଚାରୀମାନେ ଗ୍ୟାଗ୍ ରେ ଅତିରିକ୍ତ ଜିନିଷ ରହିଥିବା କହିଥିଲେ । ବ୍ୟାଗ୍ ଚେକ୍ କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ସମୟ ଲଗାଇଥିଲେ । ବ୍ୟାଗ୍ ଚେକିଂ ନକରିବାରୁ ସେ ଯେତେବେଳେ ବିମାନବନ୍ଦର କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ ସେ ସହଯୋଗ କରିବା ବଦଳରେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ । ସେ ବର୍ଣ୍ଣବୈଷମ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ଏଭଳି ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ଜଣାପଡୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ଏହାର ସାମ୍ନା କରି ଶେଷରେ ମେଲବର୍ଣ୍ଣ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ। ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସହ ଘଟିଥିବା ଘଟାଣାକୁ ସେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ରେ ପୋଷ୍ଟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ପରେ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଜଣାପଡିଥିଲା । ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ ମଧ୍ୟ ୨୦୦୭ ମସିହାରେ ବର୍ଣ୍ଣବୈଷମ୍ୟର ଶୀକାର ହୋଇଥିଲେ । ବ୍ରିଟିଶ ଟେଳିଭିଜନରେ ସେଲିବ୍ରିଟି ବିଗ୍ ବ୍ରଦର ସୋ ରେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଣ୍ଣବୈଷମ୍ୟ ଟିପ୍ପଣୀ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଏହି ସୋ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ ଜିତିଥିଲେ ।

   Related Posts