ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

କମଳା ରଂଗର ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ବୋଲ୍ଡ ଲୁକ୍ରେ ନଜର ଆସିଲେ କାଇଲି ଜେନର

29/05/2019 at 4:23 PM

ହଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡନେସ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାନ୍ତି। ହଲିଉଡ ସେନସେସନ୍‌ କାଇଲି ଜେନର ୨୧ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପୂରା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଧମାଲ କରୁଛନ୍ତି। ରିଆଲିଟି ଟିଭି ସୋ’ର ଷ୍ଟାର କାଇଲି ନିଜ ଅଭିନୟ ଓ ଅନ୍ଦାଜ ପାଇଁ ବେଶ ପପୁଲାର।

ଇଣ୍‌ଷ୍ଟା, ଫେସବୁକ୍‌ ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର କୋଟି କୋଟି ଫାନ ଫଲୋଇଂ ଅଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କାଇଲି ଖୁବ୍‌ ଆକ୍ଟିଭ ରୁହନ୍ତି। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ସେ ତାଙ୍କର ସେକ୍ସି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେଆର କରନ୍ତି।

ଦର୍ଶକମାନେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖିବା ମଧ୍ୟ ବେଶ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏବେ କିଛି ଦିନ ତଳେ କାଇଲି ତାଙ୍କର ଏକ ହଟ୍‌ ଫଟୋ ସେଆର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋରେ ସେ ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଲୁକ୍‌ରେ ପୋଜ ଦେଇଛନ୍ତି। କାଇଲି ନିଜ ଫଟୋ ସେଆର କରିବା କ୍ଷଣେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବାକୁ ଲାଗେ।

ଏହି ଫଟୋରେ ସେ ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସକୁ ମ୍ୟାଚ୍‌ କରି ମେକ୍‌ଅପ ନେଇଥିଲେ। ଫଟୋରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ଏହି ଲୁକ୍‌ରେ ଡିନରରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ କାଇଲିଙ୍କୁ ସ୍ପଟ୍‌ କରାଯାଇଥିଲା। ଏକ ମ୍ୟାଗଜିନରୁ ମିଲିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, କାଇଲି ବିଶ୍ବର ସବୁଠୁ କମ ବୟସରେ ଅଧିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ କରିଛନ୍ତି।

ହଲିଉର ଦାମି ଅଭିନେତ୍ରାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି କାଇଲି। ନିଜ ପରିଶ୍ରମ ଯୋଗୁଁ ସେ ଆଜି ସଫଳତାର ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିପାରିଛନ୍ତି। ଏବେ ସେ କୋଟି କୋଟି ଡଲାରର ମାଲିକାଣୀ ।   

   Related Posts