scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଶେଷକୃତ୍ୟ ବେଳେ ଯୁବକଙ୍କ ଜିଭ ବାହାରକୁ ବାହାରିଥିବା ଦେଖିଲେ ବ୍ରାହ୍ମଣ: ଶେଷକୃତ୍ୟ ନକରି ଖବରଦେଲେ ପୋଲିସକୁ

25/01/2019 at 4:50 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୫/୧ : ସ୍ମଶାନରେ ଶେଷକୃତ୍ୟ ପାଇଁ ଯୁବକଙ୍କ ଶବ ରଖାଯାଇଥିଲା | ଶେଷକୃତ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ହେଉଥିବା ବେଳେ ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ନଜର ଯୁବକଙ୍କ ବେକରେ ଥିବା ଚିହ୍ନ ଉପରେ ପଡିଥିଲା | ସେ ଦେଖିଥିଲେ ଯୁବକଙ୍କ ଝିଭ ମଧ୍ୟ ବାହାରକୁ ବାହାରି ରହିଛି | ଶବର ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ଯୁବକଙ୍କ ସହ କିଛି ଗୋଟେ ଅଘଟଣ ଘଟିଥିବା ଭଳି ମନେ ହୋଇଥିଲା ପଣ୍ଡିତଙ୍କୁ | ସେ ସଂଗେସଂଗେ ପୋଲିସକୁ ଫୋନ କରିଥିଲେ | ଖବରପାଇ ପୋଲିସ ସ୍ମଶାନ ଘାଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ଶବର ସତ୍କାର ନହୋଇ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା | ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟରେ ଜଣାପଡିଲା ଯେ, ଯୁବକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ଯୁବକଙ୍କ ନାଁ ତରୁଣ | ତାଙ୍କୁ ୨୨ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା | ଗୁରୁବାର ସକାଳେ ଘଟିଥିଲା ଘଟଣା |


ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଗୁରୁବାର ସକାଳେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଶବ କିଷନଗଡ଼ ସ୍ମଶାନକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା | ସେଠାରେ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଡ଼କାଯାଇଥିବା ପଣ୍ଡିତ ଦେଖିଥିଲେ ଯେ, ଯୁବକଙ୍କ ବେକରେ ଚିହ୍ନ ରହିଛି ଏବଂ ଜିଭ ବାହାରକୁ ବାହାରିଛି | ତେବେ ପଣ୍ଡିତ ଯୁବକଙ୍କ ଘରଲୋକଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ଏହା ସାଧାରଣ ମୃତ୍ୟୁ ନୁହେଁ | ଯୁବକ ନିଶ୍ଚୟ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି | କିନ୍ତୁ ପରିବାରଲୋକେ ପଣ୍ଡିତଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ରାଜିନଥିଲେ | ଫଳରେ ଯୁବକଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଶେଷରେ ଦିନ ୧୧ଟା ବେଳେ ପଣ୍ଡିତ ପୋଲିସକୁ ଫୋନ କରି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ଦେଇଥିଲେ |


ଖବରପାଇ ପୋଲିସ ସ୍ମଶାନ ଘାଟରେ ପହଂଚି ଶବ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା | ପୋଲିସ ଘରଲୋକଙ୍କୁ ପଚାରିବାରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ, ଯୁବକ ପୂର୍ବ ଦିନ ରାତିରେ ଘରେ ବେକରେ ରାଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ରାତିରେ ଯୁବକ ଫସି ଲଗାଇଥିବା ପରିବାରଲୋକେ ଜାଣିନଥିଲେ | ସକାଳେ ଘରଲୋକ ଉଠିବାରୁ ଜାଣିଥିଲେ ଯେ, ଯୁବକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ଭୟରେ ପରିବାର ଲୋକେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇନଥିଲେ | ପୋଲିସକୁ ଯୁବକଙ୍କ ଘରୁ କୌଣସି ସୂଈସାଇଡ ନୋଟ ମିଳିନଥିଲା | ତଦନ୍ତରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ, ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା କୌଣସି କାରଣରୁ ଯୁବକ ମାନସିକ ରୂପେ ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିଥିଲେ |

   Related Posts