scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ନଦୀରେ ଭାସୁଛି ଅଜଣା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା’ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଅସ୍ପଷ୍ଟ

3/07/2023 at 1:38 PM

ଜଗତସିଂହପୁର ୩।୭: ନଦୀରେ ଭାସୁଛି ଅଜଣା ମୃତଦେହ । ଜଗତସିଂପୁର ଜିଲ୍ଲା ନାଉଗାଁ ଥାନା ଦେବୀ ନଦୀ ଶିଖରଘାଟ ନିକଟସ୍ଥ ଅଲେଖ ମଠ ପାଖରେ ଭାସୁଛି ଜଣେ ଅଚିହ୍ନା ବୃଦ୍ଧଙ୍କର ମୃତଦେହ । ଖବର ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ତଦନ୍ତ ପରେ ମୃତ୍ୟୁର ପ୍ରକୃତ କାରଣ ଜଣାପଡିବ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଜଗତସିଂପୁର ଜିଲ୍ଲା ନାଉଗାଁ ଥାନା ଦେବୀ ନଦୀ ଶିଖରଘାଟ ନିକଟସ୍ଥ ଅଲେଖ ମଠ ପାଖରେ ଅଜଣା ମୃତଦେହ ଭାସୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ସୋମବାର ନଦୀରେ ମୃତଦେହଟି ତଳକୁ ମୁହଁ ମାଡି ପଡିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ । ମୃତଦେହଟି ଦେଖିବା ପରେ ନାଉଗାଁ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ  ।  ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ମୃତଦେହଟି ଜଣେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କର ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ତେବେ ବୃଦ୍ଧ ଜଣଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ନା ତାଙ୍କୁ କେହି ହତ୍ୟା କରିଛି ସେ ନେଇ କିଛି ଜଣାପଡିନାହିଁ । ମୃତଦେହଟି କୌଣସି ଜଣେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ କିଭଳି ହେଲା ଓ ସେ ଏହି ନଦୀ ଭିତରକୁ କିଭଳି ଆସିଲେ ତାହା ଜଣାପଡିନାହିଁ  । ମୃତ ବୃଦ୍ଧଙ୍କର ପରିଚୟ ମିଳିବା ପରେ ହିଁ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ପ୍ରକୃତ କାରଣ ଜଣାପଡିବ ବୋଲି ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି । ପୋଲିସ ଏ ନେଇ ଛାନଭିନ୍ ଜାରି ରଖିଛି । ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ପରିଚୟ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ । ପରିଚୟ ମିଳିବା ପରେ ତଦନ୍ତ ଆଗକୁ ବଢି ପାରିବ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

You Can Read :

   Related Posts