scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପତ୍ନୀ

5/09/2023 at 11:29 AM

ବାଲିଗୁଡା ୫।୯: ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି । କନ୍ଧମାଳ କୋଟଗଡ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଧରାକୋଟ ପଂଚାୟତର ସାଜେଲି ଗ୍ରାମ ବିଲ ହୁଡ଼ାର ଏକ ଗଛରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି । ମୃତକ ହେଲେ ସେହି ଗାଁର ମନୋଜ ପ୍ରାଧନୀ । ତେବେ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ ଥିବାବେଳେ ସ୍ତ୍ରୀ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣି କୋଟଗଡ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦାୟର କରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏତଲାକୁ ଆଧାର କରି କୋଟଗଡ ଥାନାରେ କେସ୍ ନଂ ୧୧୨/୨୩ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ୩୦୨,୩୪ ଆଇପିସି ଧାରା ଅନୁଯାଇ ମୃତ ମନୋଜ ପ୍ରଧାନୀଙ୍କ ଶବକୁ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ମେଡିକାଲ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଥିବା ବେଳେ ମୃତ୍ୟୁର ପ୍ରକୃତ ରହସ୍ୟ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମୃତ ମନୋଜ ପ୍ରଧାନୀ ମାସେ ପୂର୍ବେ କେରଳକୁ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ବିଜୟ ପ୍ରଧାନୀ, ସୁଶାନ୍ତ ପ୍ରଧାନୀ ମିଶି ମନୋଜଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣାକୁ ମନୋଜ ଜାଣିବାକୁ ପାଇ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ ।  ତା ପରେ ମନୋଜ ସମ୍ମୁଖରେ ବିଜୟ ପ୍ରଧାନୀଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ, ସୁଶାନ୍ତ ସହ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ନେଇ ଅପପ୍ରଚାର କରିଥିଲା । ଫଳରେ ଦୁଇ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ, ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା ।

ତେବେ ଏହାପରେ ଗତ ଗୁରୁବାର ଦିନ ବିଜୟ ପ୍ରଧାନୀ, ମନୋଜ ପ୍ରଧାନୀକୁ ଘରୁ ଡାକିନେଇ ପ୍ରବଳ ମଦ ପିଆଇ କ୍ଷେତରେ ମାରି ଗଛରେ ଝୁଲାଇ ଦେଇଥିବା ସ୍ତ୍ରୀ କାଜଲ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଏତଲା ଆଧାରରେ ବିଜୟ ପ୍ରଧାନୀ, ସୁଶାନ୍ତ ପ୍ରଧାନୀ ଓ କାଳନ୍ଦୀ ପ୍ରଧାନୀକୁ ପୋଲିସ ଖୋଜୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ତଦନ୍ତ ପରେ ମୃତ୍ୟୁର ପ୍ରକୃତ କାରଣ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇପାରିବ ବୋଲି ଥାନା ଅଧିକାରୀ ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ରାଉଳ କହିଛନ୍ତି ।

You Can Read :

   Related Posts