scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

‘ଆନିମଲ’ ଦେଖିବା ପରେ ବବିଙ୍କୁ ଖୁବ୍‌ ଗାଳି କରିଥିଲେ ମାଆ ପ୍ରକାଶ, କହିଲେ-ଏଭଳି ଫିଲ୍ମ କର ନାହିଁ…

7/12/2023 at 11:19 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୭।୧୨: ଫିଲ୍ମ ‘ଆନିମଲ’ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଧମାଲ କରୁଛି। ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବାର ୬ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ୩୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଅତିକ୍ରମ କରିଛି। ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବବି ଦେଓଲଙ୍କ ଭୂମିକାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଜଣେ ଭିଲେନ୍ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବା ସତ୍ତ୍ଵେ ତାଙ୍କର ଦମ୍‌ଦାର ଅଭିନୟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଛି। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ବବି ଦେଓଲ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ମାଆ ‘ଆନିମଲ’ ଦେଖିଲେ କିପରି ଥିଲା ରିଆକ୍ସନ।

‘ଆନିମଲ’ରେ ବବିଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଭୂମିକା ବହୁତ ଛୋଟ, ତଥାପି ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ବବି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଆନିମଲ’ ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ସିନ୍‌କୁ ଦେଖିବା ପରେ ତାଙ୍କ ମାଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନକରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ମାଆ ପ୍ରକାଶ କହିଛନ୍ତି ମୁଁ ଏଭଳି ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ପାରିବି ନାହିଁ । ଏହା ଉପରେ ବବି ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲେ ଏହା ଫିଲ୍ମର ଏକ ସିନ୍ ସେ ଠିକ୍ ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଛିଡା ହୋଇଛନ୍ତି। ବବି ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆନିମଲରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦେଖି ତାଙ୍କ ମା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି।

କହିବାକୁ ଗଲେ ଯେ ‘ଆନିମଲ’ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଠାରୁ ଜବରଦସ୍ତ ଭଲ ପାଇବା ପାଉଛି। ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି। ଫିଲ୍ମର କଲେକସନ୍‌ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ‘ଆନିମଲ’ ରିଲିଜ୍ ହେବାର ମାତ୍ର ୬ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ୩୦୦ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା କଲେକସନ୍‌ କରିଛି। ଏହା ସହିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପଠାନ ଏବଂ ଜୱାନ କଲେକସନର ରେକର୍ଡକୁ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମ ବର୍ତ୍ତମାନ ୪୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଆଡକୁ ଗତି କରୁଛି।

   Related Posts