scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଖୁବଶୀଘ୍ର ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ମାଟ୍ରିକ୍ ୨୦୨୩ ଫଳାଫଳ, ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଦେଖିପାରିବେ ରେଜଲ୍ଟ

8/05/2023 at 10:09 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୮।୦୫ : ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ୨୦୨୩ ମାଟ୍ରିକ୍ ରେଜଲ୍ଟ । ଖୁବଶୀଘ୍ର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ରେଜଲ୍ଟ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍‌କୁ ଯାଇ ଫଳାଫଳ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ । ଏନେଇ ବୋର୍ଡ ପକ୍ଷରୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଶେଷ ହୋଇଛି। ରୋଲ ନମ୍ବର ଜରିଆରେ ରେଜଲ୍ଟ ଜାଣୀପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ।

ତେବେ ସିବିଏସ୍ଇ ଦଶମ କ୍ଲାସ୍ ଫଳାଫଳ ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟରେ ୧୫ ମଇ ୨୦୨୩ରେ ବାହାରିବ। ଫଳାଫଳ ଯାଞ୍ଚ ପରେ ଡିଭାଇସରେ ମାର୍କସିଟ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବେ । ଏହି ୱେବସାଇଟରୁ ICSE ଦଶମ କ୍ଲାସ୍ ବୋର୍ଡ ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରିହେବ ।  ଯେଉଁମାନେ ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟରେ ମାର୍କ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ ନାହିଁ, ସେମାନେ SMS ସୁବିଧା ବ୍ୟବହାର କରି ICSE ବୋର୍ଡ କ୍ଲାସ୍ ଦଶମ ଫଳାଫଳ ୨୦୨୩ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ ।

ଚଳିତବର୍ଷ ଉଭୟ ୧୦ମ ଏବଂ ଦ୍ବାଦଶ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ଫେବୃଆରୀ ୧୪,୨୦୨୩ ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୦ରେ ଦଶମ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ଏବଂ ଏପ୍ରିଲ୍ ୫, ୨୦୨୩ରେ ଦ୍ବାଦଶ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ଶେଷ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ପରୀକ୍ଷାରେ ମୋଟ ୩୮ ଲକ୍ଷ ୮୩ ହଜାର ୭୧୦ ଜଣ  ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥିଲେ । ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହ ସୁଦ୍ଧା ବୋର୍ଡ ଦ୍ବାରା ଦଶମ ଫଳାଫଳ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସମୟ ସମୟରେ ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ଯାଞ୍ଚ ଜାରି ରଖିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ।  

   Related Posts