scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ଜଣାଶୁଣା ଷ୍ଟଣ୍ଟମ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କ ଜୀବନ, ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ଗଲାଣି ପରିବାର ୩ ପ୍ରାଣ

7/11/2023 at 12:57 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୭।୧୧: ହଲିଉଡ୍‌ ଫିଲ୍ମର ଷ୍ଟଣ୍ଟମ୍ୟାନ୍‌ ତାରାଜା ରାମସେସ୍‌ଙ୍କ ପରଲୋକ ହୋଇଛି । ସେ ଜର୍ଜିଆର ରାଜପଥରେ ଏକ କାର ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ତିନି ସନ୍ତାନଙ୍କ ସହିତ ଥିଲେ, ଯେଉଁମାନେ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଛନ୍ତି । ତାରାଜା ମାର୍ବେଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ଲାକ୍ ପାନ୍ଥର୍ ଏବଂ ଦ ଆଭେଞ୍ଜର୍ସରେ କାମ କରିଥିଲେ। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଅକ୍ଟୋବର ୩୧ ରେ ରାମସେଙ୍କ କାର ଏକ ଟ୍ରାକ୍ଟର-ଟ୍ରଲର ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା।, ୪୧ ବର୍ଷିୟ ରାମସେସ୍‌ ନିଜର ପାଞ୍ଚ ପିଲାଙ୍କ ସହ ହାଲୋଏନ୍ ରାତିରେ ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନରେ ଗାଡି ଚଳାଉଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ।

ରାମସେସ୍‌ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା। ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁକୁ ରାମସେସ୍‌ଙ୍କ ମା ନିଶ୍ଚିତ କରିଥିଲେ। ରାମସେସ୍‌ଙ୍କ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଝିଅ ବଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କର ତିନି ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ସାମାନ୍ୟ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।

ରାମସେସ୍‌ଙ୍କ ମାଆ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ‘ସେ ତାଙ୍କର ମାର୍ଶଲ ଆର୍ଟ, ମୋଟରସାଇକେଲ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ଜିନିଷକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। କହିବାକୁ ଗଲେ ରାମସେସ୍‌ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ସେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ।

   Related Posts