Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

୨୮ରେ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ଓହ୍ଲାଇବ ବିଜେପି ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା; ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ରୋଜଗାର ଯୋଗେଇ ଦେବା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର କ’ଣ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛି ମୋର୍ଚ୍ଚା

24/01/2019 at 2:26 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୪/୧ : ଜାନୁଆରୀ ୨୮ରେ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ଓହ୍ଲାଇବ ବିଜେପି ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା | ରାଜ୍ୟର ସବୁ ଜିଲ୍ଲାର ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଆନ୍ଦୋଳନ କରିବା ବିଜେପି ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା | ରୋଜଗାର ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରାଉ କରିବ ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା | ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବଲାଙ୍ଗିର ଯୁବ ସମାବେଶକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛି ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା | ବିଜେପି ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ଅଭିଯୋଗ କରିଛି ଯେ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜେନ୍ଦ୍ର କଲେଜକୁ ୟୁନିଭର୍ସିଟି କରିବେ କହିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଯୋଜନା ଆଜି ଯାଏଁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେଲାନାହିଁ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛି ମୋର୍ଚ୍ଚା | ତେବେ ବଲାଙ୍ଗୀର ରାଜେନ୍ଦ୍ର କଲେଜ କେବେ ୟୁନିଭର୍ସିଟି ହେବ ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛି ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା | ଏବେ ଯାଏଁ ମଧ୍ୟ ୪୦ ପ୍ରତିଶତ ଅଧ୍ୟାପକ ପଦବୀ ପୂରଣ ହେଉନି କାହିଁକି ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛି ମୋର୍ଚ୍ଚା | ଯୁବ ବାହିନୀ ନାଁରେ ସରକାରୀ ଅର୍ଥରେ ଦଳୀୟ ସମାବେଶ କରୁଛି ବିଜେଡି | ପଶ୍ଚିମାଞ୍ଚଳରେ ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ରୋଜଗାର ଯୋଗେଇ ଦେବା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର କ’ଣ କରିଛନ୍ତି ତାର ଜବାବ ଦିଅନ୍ତୁ ବୋଲି କହିଛି ମୋର୍ଚ୍ଚା | ଲୋକଙ୍କ ପଇସାରେ ଯୁବ ବାହିନୀର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସିଙ୍ଗାପୁର ବୁଲାଇ ନେବା ଅଧିକାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କୁ କିଏ ଦେଲା ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ବିଜେପି ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ରଜ୍ୟ ସଭାପତି |

   Related Posts