ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: କୋର୍ଟରେ ଜଜ୍‌ଙ୍କୁ ଛୁରାମାଡ ଉଦ୍ୟମ, କାବୁ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ICMRର ପରାମର୍ଶ, ସାମାନ୍ୟ ଜ୍ୱର ହେଲେ ଖାଅନି ଆଣ୍ଟିବାୟୋଟିକ୍
  • ||
  • ଶିକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଗୃହରେ ହଙ୍ଗାମା, ଗୃହ ମୁଲତବୀ କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଟିମ୍‌ର ରେଡ୍, ୩ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରେ ଚଢାଉ
  • ||

ଗୁଜରାଟ ନିର୍ବାଚନ: ବିଜେପି ଜାରି କଲା ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା, ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଟିକେଟ୍

10/11/2022 at 11:17 AM

ଗୁଜରାଟ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ଏହାର ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଜାରି କରିଛି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ କେନ୍ଦ୍ର ସମିତି ଏହି ପ୍ରତ୍ୟାଶିତଙ୍କ ନାମ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁ ଆଶାୟୀଙ୍କ ନାମ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ଯାହା ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ହେବାକୁ ଥିବା ୮୪ ସିଟ୍ ୧ ଡିସେମ୍ବରରେ ମତଦାନ ହେବ।

ସୂଚନାଅନୁଯାୟୀ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭୂପେନ୍ଦ୍ର ପଟେଲଙ୍କୁ ଘାଟଲୋଢିଆ ସିଟ୍‌ରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ କରାଯାଇଛି। ମାଣ୍ଡବୀରୁ ଅନିରୁଦ୍ଦ ଭାଇଙ୍କୁ ଟିକେଟ୍ ଦିଆଯାଇଛି। ନିକଟରେ ବ୍ରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିବା ମୋରବୀରୁ କାନ୍ତିଲାଲ୍‌ଙ୍କୁ ଟିକେଟ୍ ଦେଇଛି ଦଳ। ସେହିଭଳି ଜାମନଗର ନର୍ଥରୁ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରିବାବାଙ୍କୁ ଟିକେଟ୍ ଦିଆଯାଇଛି।

ଗୁଜରାଟରେ ପ୍ରାୟ ୫ କୋଟି ମତଦାତା ୧ ଏବଂ ୫ ଡିସେମ୍ବରରେ ଆଶାୟୀଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବା। ୮ ଡିସେମ୍ବରରେ ଫଳାଫଳ ଆସିବ। ଗୁଜରାଟରେ ଭାଜପା ୨୭ ବର୍ଷରୁ ସତ୍ତାରେ ରହିଆସିଛି। ଲଗାତାର ୭ମ ଥର ଜିତିବା ପାଇଁ ପୂରା ଦମ୍ ମଧ୍ୟ ଲଗାଇଛି। ସେହିଭଳି କଂଗ୍ରେସ ବ୍ୟତୀତ ଆମ ଆଦମୀ ପାର୍ଟୀ ମଧ୍ୟ ଭାଜପାଠାରୁ ଶାସନ ହାତେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି।

   Related Posts