AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

‘ମୋଦୀ ଆସିବେ, ଆଉ ନିର୍ବାଚନ ଜିତିଯିବୁ…’, ଏମିତି କହି ବିଜେପି ନେତାଙ୍କୁ ମନ୍ତ୍ର ଦେଲେ ପିଏମ ମୋଦୀ

17/01/2023 at 7:50 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦିଲ୍ଲୀରେ ବିଜେପିର ଦୁଇ ଦିନିଆ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀର ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି । ମଙ୍ଗଳବାର ବୈଠକରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ତଥା ଶେଷ ଦିନରେ ପିଏମ ମୋଦୀ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀଙ୍କୁ ସମ୍ୱୋଧିତ କରିଛନ୍ତି । ବିଜେପି ନେତାଙ୍କୁ ବିଜୟର ମନ୍ତ୍ର ଦେଇ ଅତିଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ନ ହେବା ପାଇଁ ପିଏମ ମୋଦୀ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ବିଜେପି ନେତା ତଥା ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଉପ-ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡଣବିସ ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ସମ୍ୱୋଧନ ବିଷୟରେ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ।   

‘ଅତିଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ ‘

ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡଣବିସଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ପିଏମ ମୋଦୀ କହିଛନ୍ତି, ‘ଅତିଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ହେବା ଦ୍ୱାରା ନିର୍ବାଚନରେ ହାରୁଛୁ ଏଥିପାଇଁ ଅତିଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ । ମୋଦୀ ଆସିବେ ଆଉ ନିର୍ବଚନୀ ଜିତିଯିବୁ, ଏହି ଚିନ୍ତାଧାର ଠିକ୍ ନୁହେଁ’। ପ୍ରତିଦିନ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇ ଲୋକଙ୍କ ସହ ମିଳିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିବାକୁ ପିଏମ ମୋଦୀ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

‘ଆମକୁ ଦେଶ ଏବଂ ସମାଜକୁ ବଦଳାଇବାର ଅଛି’

ଏହାସହ ପିଏମ ମୋଦୀ କହିଛନ୍ତି,’ସମାଜର ସବୁ ଅଙ୍ଗ ସହ ଯୋଡି ହେବାର ଅଛି । କେବଳ ଭୋଟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ, ଆମକୁ ଦେଶ ଏବଂ ସମାଜକୁ ବଦଳାଇବାର ଅଛି, ଏହା ଆମର କର୍ତ୍ତବ୍ୟ । କିଏ ଆମକୁ ଭୋଟ ଦେଉଛି କି ନାହିଁ ତାହା ଜରୁରୀ ନୁହେଁ, ଏହାଠୁ ଅଧିକ ଜରୁରୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ମିଶି ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜ ସହ ଯୋଡିବା । ଆମ ଦଳରେ ଗଣତାନ୍ତ୍ରିକ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ କାମ ହେଉଛି’। ଫଡଣବିସ ମିଡିଆକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଆଜିର ଭାଷଣ କୌଣସି ନେତା ନୁହେଁ ବରଂ ଜଣେ ଷ୍ଟେଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କ ଭାଷଣ ଥିଲା ଯେଉଁଥିଲେ ପାର୍ଟିରୁ ଉପରେ ରାଷ୍ଟ୍ର ଆସୁଛି ।  

ପିଏମ ମୋଦୀ ନିଜ ସମ୍ୱୋଧନରେ କହିଛନ୍ତି, ‘ଯେଉଁମାନେ ସଙ୍କଳ୍ପ ନିଅନ୍ତି, ସେମାନେ ହିଁ ଇତିହାସ ରଚନ୍ତି । ବିଜେପି ସଂକଳ୍ପ ନେବ, ଇତିହାସ ରଚିବ’।

   Related Posts