scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

‘ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତିଶ କୁମାର ନିର୍ଦୟୀ, ଲୁଚାଉଛନ୍ତି ସଂଖ୍ୟା’, ମଦ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ବିହାର ସରକାରକୁ ଘେରିଲେ ବିଜେପି ସାଂସଦ

18/12/2022 at 6:56 PM

ପାଟନା: ବିହାର ବିଷାକ୍ତ ମଦ ଯୋଗୁଁ ହୋଇଥିବା ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ବିଜେପି ନେତା ତଥା ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ସୁଶୀଲ ମୋଦୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତିଶ କୁମାରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ କଡା ଟାର୍ଗେଟ କରି ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଦୟୀ ଏବଂ ଅସମ୍ୱେଦନଶୀଳ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ବିଜେପି ସାଂସଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଛପରାରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ଜୀବନ ହରାଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ସେ ଭେଟିଛନ୍ତି । ସାଂସଦ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ବିହାରରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ୧୦୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ନୀତିଶ ସରକାର ସଂଖ୍ୟା ଲୁଚାଉଛି । ପୋଲିସ ଭୟରେ ଲୋକେ ବିନା ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମରେ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅନ୍ତମ ସଂସ୍କାର କରୁଛନ୍ତି।

ସୁଶୀଲ ମୋଦୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଥାନାରୁ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ଯୋଗାଣ ହେଉଛି । ଯେତେବେଳେ ମଦ ବ୍ୟାନ ହୋଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ଆମେ ବିରୋଧୀ ଦଳ ଥିଲୁ । ଏହାସହ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନୀତିଶ କୁମାର ଦଳିତ ଏବଂ ପଛୁଆ ବର୍ଗ ବିରୋଧୀ । ମଦ ବ୍ୟାନ ସତ୍ତ୍ୱେ ୨୦୧୬ରେ ଗୋପାଲଗଞ୍ଜ ପୀଡିତଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସହାୟତା ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସାରଣ ପୀଡିତଙ୍କୁ ଅନୁକମ୍ପା ରାଶି ଦେଲେ ମଦ ବ୍ୟାନ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ବାରମ୍ୱାର ୟୁ-ଟର୍ଣ୍ଣ ନେଉଥିବା ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେଉଛି ବୋଲି ବିଜେପି ସାଂସଦ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।      

   Related Posts