ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ପରିବାରକୁ ସାକ୍ଷାତ କଲେ ବିଜେପି ସାଂସଦ ମନୋଜ ତିୱାରୀ : କହିଲେ, ‘ଦୋଷୀ ନିଶ୍ଚୟ ଦଣ୍ଡ ପାଇବେ’

22/06/2020 at 11:20 AM

ପାଟଣା ୨୨/୦୬ : ଭୋଜପୁରୀ ଫିଲ୍ମର ସୁପରହିଟ ଅଭିନେତା ତଥା ବିଜେପି ସାଂସଦ ମନୋଜ ତିୱାରୀ ସୋମବାର ଦିନ ପାଟଣାରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି | ମନୋଜ ତିୱାରୀ ବଲିଉଡର ଦିବଂଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ପରିବାରକୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ବାସଭବନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରି ସେ ଵିହଟାରେ ଶହୀଦଙ୍କ ପରିବାରକୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ | ମନୋଜ ତିୱାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା | ସେ ଏହି ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ ଦାବି କରିଛନ୍ତି |

ମନୋଜ ତିୱାରୀ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୁମ୍ବାଇରେ ଯାହା ସବୁ ଚାଲିଛି ତାହା ଠିକ ନୁହେଁ | ମୁମ୍ବାଇ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଯାହା ସବୁ ଚାଲିଛି ସେଥିପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଛି | ତେବେ ମାମଲା ଗଡ଼ବଡ଼ ଥୀଲାଭଳି ଲାଗୁଚି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି | ଭରସା ରଖିବାକୁ ସେ ବିହାର ଲୋକଙ୍କୁ ଅପିଲ କରିଛନ୍ତି | ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ ହେବ ଏବଂ ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡ ମିଳିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ସେ ବିହାରବାସୀଙ୍କୁ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଧରି ରହିବାକୁ କହିଛନ୍ତି |

   Related Posts