scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ସନ, ହେପାଜତରେ ୪ ଜଣ, ତିନି ଗାଡି ଜବତ

6/08/2022 at 6:16 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନୋଏଡାରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିଜେପି ନେତା ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିବା ମାମଲାରେ ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଛି । ଶନିବାର ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଇ ଚାରି ଜଣଙ୍କୁ ହେପାଜତକୁ ନେଇଛି । ଏହାସହ ତିନୋଟି ଗାଡିକୁ ଜବତ କରିଛି । ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ନୋଏଡା ସେକ୍ଟର ୯୩-ବି ସ୍ଥିତ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଓମେକ୍ସ ସୋସାଇଟିର ବିବାଦ ହୋଇଥିଲା।

ଖବର ଅନୁସାରେ ବିଜେପି ନେତା ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ତ୍ୟାଗୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସୋସାଇଟିର ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟମାନେ ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ସେକ୍ଟର-୯୩ ବି ସ୍ଥିତ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଓମେକ୍ସ ସୋସାଇଟିରେ ଜଣେ ବିଜେପି ନେତା ରହୁନ୍ତି । ତାଙ୍କର କାରରେ ଏମଏଲଏ ଲେଖା ହୋଇଛି । ତାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଭିଡିଓରେ ତଥାକଥିତ ବିଜେପି ନେତା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । କିଛି ସମୟ ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଅସଭ୍ୟ ଭାଷାରେ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ । ଏପରିକି ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ସେ ଆପତ୍ତିଜନକ ଟିପ୍ପଣୀ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଏହାସହ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଆପତ୍ତିଜନକ ଟିପ୍ପଣୀ କରିଥିଲେ।

ଏହାପରେ ସୋସାଇଟର ମହିଳାମାନେ ଏକାଠି ହୋଇଥିଲେ । ସମସ୍ତେ ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ, ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ସୋସାଇଟିରେ ଜବରଦଖଲ କରୁଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମେ ନେତା ଜଣଙ୍କ ସୋସାଇଟିର ବଡ଼ ଗଛ ଲଗାଇ ଜବରଦଖଲ କରିଥିଲେ । ଏବେ ଛୋଟ ଗଛ ଲଗାଇ ଜାଗା ମାଡି ବସିଥିବା ସେମାନେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts