scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ବିଜେଡିରେ ଯୋଗଦେଲେ ବିଜେପି ନେତା ଜିତୁ ମିତ୍ର ; ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା

11/03/2019 at 12:13 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୧|୩ : ପୂର୍ବତନ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ବିଧାୟକ ତଥା ବିଜେପି ନେତା ଜିତୁ ମିତ୍ର ବିଜେଡିରେ ଯୋଗଦେଇଛନ୍ତି । ନବୀନ ନିବାସଠାରେ ନବୀନଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଜିତୁ ମିତ୍ର ବିଜେଡିରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି । ଜିତୁ ମିତ୍ର ବିଜେଡିରେ ଯୋଗଦେବା ପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ଦଳ ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ । ନବୀନ କହିଛନ୍ତି ଜିତୁଙ୍କର ଘର ବାହୁଡ଼ା ହୋଇଛି । ତାଙ୍କ ଯୋଗଦାନ ଦଳକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବ ।

୨୦୦୪ ମସିହାରେ ଜିତୁ ମିତ୍ର ଖୋର୍ଦ୍ଧା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରୁ ବିଜେଡି ଟିକେଟରୁ ନିର୍ବାଚନ ଜିତିଥିଲେ । ତେବେ ୨୦୧୪ ନିର୍ବାଚନ ବେଳେ ସେ ବିଜେପିରେ ଯୋଗଦେବା ସହ ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହୋଇଥିଲେ । ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ରାଜକିଶୋର ସାହୁଙ୍କଠାରୁ ସେ ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ । ପୁଣି ଜିତୁ ମିତ୍ର ଦଳକୁ ଫେରିବା ପରେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରୁ କାହାକୁ ଟିକଟ ମିଳିବ ତାକୁ ନେଇ ଦ୍ବନ୍ଦ୍ବ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ।

ଜିତୁ ମିତ୍ରଙ୍କ ବିଜେଡିରେ ଯୋଗଦାନ ସମୟରେ ନବୀନ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ, ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ବିଜେଡିର ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ । ବିଜେଡି ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଏଥିସହ ଦଳ ୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବ ବୋଲି ସେ ଆଶା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts