AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ; ନଦୀ କୂଳରୁ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ

27/01/2019 at 11:13 AM

ଗ୍ବାଲିୟର ୨୭|୧: ଗ୍ବାଲିୟରରେ ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ତାଙ୍କୁ ଏକ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ର ସାହାଯ୍ୟରେ କେହି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ତାଙ୍କ ଦେହର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ କ୍ଷତ ଚିହ୍ନ ରହିଛି । ମୃତକ ବିଜେପି ନେତା ନରେନ୍ଦ୍ର ରାଓ୍ବତଙ୍କ ଭାଇ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗ୍ବାଲିୟରର ବେଲଗଢା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ପାର୍ବତୀ ନଦୀ ପଲାଇଛା ବ୍ରିଜ୍ ତଳୁ ମିଳିଛି । ମୃତକ ଛତ୍ରପାଲ ସିଂହ ରାଓ୍ବତ (୩୫) । ଛତ୍ରପାଲ ସିଂହ ପୂର୍ବତନ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ବିଜେପିର ଜିଲ୍ଲା ଗ୍ରାମୀଣ ମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ରାଓ୍ବତଙ୍କ ଭାଇ ।

ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଛତ୍ରପାଳ ସିଂହ ବସ୍ ରେ କଣ୍ଡକ୍ଟର ଭାବେ କାମ କରିବା ସହ ଚାଷବାସ କାମ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଭାଇଙ୍କ ସହ ମିଶି ତାଙ୍କ କାମ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ସେ ଭିତରବାର ସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ଘରୁ କୌଣସି କାମରେ ଖେଣ୍ଡାଗାଓଁ ଯାଇଥିଲେ । ମାତ୍ର ସେଠାରୁ ସେ ଫେରିନଥିଲେ । ତାପର ଦିନ ସକାଳୁ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ପଲାଇଛା ବ୍ରିଜ୍ ତଳୁ ମିଳିଥିଲା । ତାଙ୍କ ଶରୀରରେ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିବାର ଚିହ୍ନ ରହିଛି । ପୋଲିସ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ମୃତଦେହକୁ ମେଡିକାଲ ପଠାଇଛି । ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଲା ପରେ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ । ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts