suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜେରୁଜେଲମ୍‌ରେ ପ୍ରାର୍ଥନାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୮ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ବୋଲେରୋ ଓ ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୩ ମୃତ ଗୁରୁତର
  • ||

ଯାଜପୁରରେ ବିଜେଡିର ବିଶାଳ ଯୁବ ସମାବେଶ

7/10/2018 at 11:57 AM

ଯାଜପୁର ୭/୧୦ : ଯାଜପୁରରେ ବିଜେଡିର ବିଶାଳ ଯୁବ ସମାବେଶ | କ୍ଷମତାସୀନ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ପରେ ଏବେ ଏହାର ଯୁବଶକ୍ତି ସ୍ବରୂପ ବିଜୁ ଯୁବ ଜନତା ଦଳ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କୁ ସିଧାସଳଖ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛି । ପେଟ୍ରୋଲ ଏବଂ ଡିଜେଲ ଦର ବୃଦ୍ଧି ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଓଡିଶା ପ୍ରତି କେନ୍ଦ୍ରର ଅବହେଳା ଆଦିକୁ ପ୍ରସଙ୍ଗ କରିଛି ବିଜୁ ଯୁବ ଜନତା ଦଳ । ଏହି ଉପଲକ୍ଷେ ଯାଜପୁରର କୁଆଖିଆ ଠାରେ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା ଏକ ବିଶାଳ ଯୁବ ସମାବେଶ । ସମାବେଶରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ଯାଜପୁର ସାଂସଦ ରୀତା ତରାଇ ଓ ସମସ୍ତ ୭ ଟି ଯାକ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ବିଧାୟକ । ପ୍ରାୟ ୨୦ ହଜାରରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ଯୁବକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ସାମିଲ ଥିଲେ ବିଜୁ ଯୁବ ଜନତାର ଜିଲ୍ଲା ଏବଂ ରାଜ୍ୟ ସ୍ତରୀୟ ନେତୃବୃନ୍ଦ । ଯୁବଶକ୍ତିକୁ ଆଧାର କରି ଏଇ ଠୁଁ ଏବଂ ଆଜି ଠୁଁ ଜିଲ୍ଲାରେ ନିର୍ବାଚନୀ ବିଗୁଲ ବାଜିଲା ବୋଲି କହିଥିଲେ ଯାଜପୁରର ଯୁବ ବିଧାୟକ ତଥା ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଣବ ପ୍ରକାଶ ଦାସ ।
କେବଳ କର୍ମୀ ନୁହଁନ୍ତି, ଜିଲ୍ଲାର ସବୁ ନିର୍ବାଚିତ ସାଂସଦ ଓ ବିଧାୟକ ମଧ୍ୟ ଏକାଠି ହୋଇଥିଲେ ଗୋଟିଏ ମଞ୍ଚରେ । ନାରାବାଜୀରେ ଫାଟି ପଡୁଛି ସାରା ଅଞ୍ଚଳ । ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ହେଉଛି ନବୀନ ସରକାରଙ୍କ ଆଭିମୁଖ୍ୟର ପ୍ରଚାର ପ୍ରସାର ଓ ଓଡିଶା ପ୍ରତି କେନ୍ଦ୍ରର ଅବହେଳାକୁ ଲୋକଲୋଚନକୁ ଆଣିବା ।

   Related Posts