AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ ନେଇ ଜଟଣୀ କନ୍ତିଆରେ ଫୁଟିଲା ବୋମା, ବ୍ୟବସାୟୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଖୋଲୁଛି ଗୋପାଳ ଗୁମର, ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଚାଲିଛି ମାରାଥନ ଜେରା
  • ||
  • ପାରାଦ୍ୱୀପ: ବାଇକ୍‌ ଓ କାର୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ପିକ୍‌ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଆହତ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ: ଥରୁଛି ଶିମିଳିପାଳ, ଉପର ବାର୍‌ହା କାମୁଡ଼ାରେ ତାପମାତ୍ରା ସର୍ବନିମ୍ନ ୪ଡିଗ୍ରୀ
  • ||

ଲୋଇସିଂହା ବିଧାୟକଙ୍କୁ କଳାପତାକା ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହ ଆଣ୍ଡାମାଡ଼ ଘଟଣା, ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ବିଜେଡି

14/12/2022 at 7:26 PM

ବଲାଙ୍ଗୀର, ୧୪/୧୨: କେତେବେଳେ କଲାପତାକା ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ଅଣ୍ଡାମାଡ଼। ଯୁଆଡେ ଗଲେ ବିରୋଧର ଶିକାର ହେଲେ ବିଧାୟକ। ଏଭଳି ଘଟଣା ବଲାଙ୍ଗୀର ପୁଇଁନ୍ତଳା ବ୍ଲକରେ ଘଟିଛି। ଗତକାଲି ଲୋଇସିଂହା ବିଧାୟକ ଡ଼. ମୁକେଶ ମହଲିଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ଏପରି ଘଟିବା ପରେ ଆଜି ଜିଲ୍ଲା ବିଜେପି ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଛି। ନିଜ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରେ ସୁରକ୍ଷିତ ନଥିବା କହିବା ସହ ୩ଦଫା ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି । ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅଣ୍ଡାମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ଯେପରି ପୂର୍ବରୁ ୩୦୭ ଦଫା ଲଗାଯାଉଥିଲା ସେହିପରି ଏଥିରେ ମଧ୍ୟ ୩୦୭ଦଫା ଲଗାଯାଉ ବୋଲି କର୍ମୀ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । 

୪ ଜଣଙ୍କ ନାଁରେ ଏତଲା ଦିଆଯାଇଥିବା ବେଳେ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ୍‌ । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରୁ ବୋଲି ଦାବି କରିଛନ୍ତି ବିଧାୟକ ଓ ଜିଲ୍ଲା ବିଜେପି ସଭାପତି । ସେପଟେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ପକ୍ଷରଖିଛି ବିଜେଡି । ଆଣ୍ଡାମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କ କର୍ମୀମାନେ ନ ଥିଲେ । ମିଥ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍‌ ଗିରଫ କରିଛି ବୋଲି ବିଜେଡିି ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛିି। ଏନେଇ ପୁଇଁନ୍ତଳା ବ୍ଲକ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ପାଲଟା ଏତଲା ଦିଆଯାଇଛି।

ଏଥିସହ ପେକ୍ସକୁ ଯିବାକୁ ମନା କରିବା ଘଟଣା ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମିଥ୍ୟା ବୋଲି କହିଛି ବିଜେଡି। ସେପଟେ ପୁଇଁନ୍ତଳା ପେକ୍ସର ସଭାପତି ତଥା ଜିଲ୍ଲା ବିଜେଡିର ଉପସଭାପତି ସୁରେଶ ନାଏକ ଏବଂ ବ୍ଲକ ସଭାପତି ବିଷ୍ଣୁ ପଟେଲଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି ପୋଲିସ । ଏହାକୁ ନେଇ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରିରହିଛି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ବଲାଙ୍ଗୀର ଏସପି ନିତିନ କୁଶଲ କର।

   Related Posts