scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଜନ୍ମ ୧୯୭୦ ମସିହାରୁ ୧୯୯୮ ମସିହା ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଛି ତାହେଲେ ନିଶ୍ଚିତ ପଢନ୍ତୁ ଏହି ଖବର

18/01/2019 at 12:42 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୧୮/୧ : ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି କିଛି ଲୋକଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯେଉଁମାନେ ୧୯୭୦ ରୁ ୧୯୯୮ ମସିହା ମଧ୍ୟରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଛନ୍ତି | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ୧୯୭୦ ରୁ ୧୯୯୮ ମସିହା ମଧ୍ୟରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ କଥା |

ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ୧୯୭୦ ରୁ ୧୯୯୮ ମସିହା ମଧ୍ୟରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଖୁସୀ ଖବର ମିଳିବ | ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ଶିବ କୃପା ବର୍ଷା କରିବେ | ଶୀଘ୍ର ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସି ବର୍ଷା ହେବ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଏମିତି ଏକ ଯୋଗ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହି ସମୟ ସୀମା ମଧ୍ୟରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବଡ ଲାଭ ମିଳିବ | ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରୁ ଦୂର ହୋଇଯିବ | ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସଦା ସର୍ବଦା ଖୁସି ରହିବ | ନିଜ ଲୁକାୟିତ ପ୍ରତିଭା ପ୍ରକାଶ କରିବା ପାଇଁ ମଉକା ମିଳିବ | ନିଜ ପରିଶ୍ରମ ବଳରେ ଏମାନେ ସମାଜରେ ଖୁବ ନାଁ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ନିଷ୍ଠା ପାଇଁ ଏମାନେ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦେଖା ଦେଉଥିବା ବାଧା ବିଘ୍ନ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ କୃପାରୁ ଦୁରେଇ ଯିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଯେତେବେଦି ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଲେ ମଧ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କ କୃପାରୁ ସେହି ସମସ୍ୟାକୁ ସହଜରେ ସମାଧାନ କରିପାରିବେ |

   Related Posts