scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ବିରାଟ କୋହଲି ସବୁଠୁ ଭଲ ଖେଳାଳି , କିନ୍ତୁ ସବୁଠୁ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର ଦେଖାଉଥିବା ଲୋକ ବୋଲି ସମାଲୋଚନା କଲେ ; ନାସିରୁଦ୍ଧିନ ଶାହା

18/12/2018 at 8:11 PM

ବିରାଟ କୋହଲି ସବୁଠାରୁଖରାପ ବ୍ୟବହାର ଦେଖାଉଥିବା ଖେଳାଳୀ, ସେ ନିଜକୁ ବଡ଼ ମନେକରନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ମନ ଭିତର ବହୁତ ଗର୍ବ ।ଏଭଳି ମନ୍ତବ୍ୟ ଫେସବୁକରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଭେଟେରାନ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ଅଭିନେତା ନାଶୀରୁଦ୍ଦିନ ଶାହା ।

ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ଶାହାନିଜର କମେଣ୍ଟ ପୋଷ୍ଟ କରି ଆହୁରି  ଲେଖିଛନ୍ତି –ବିରାଟକେବଳ ପୃଥିବୀର ବେଷ୍ଟ୍ ଖେଳାଳୀ ନୁହଁନ୍ତି ସେ ମଧ୍ୟ  ପୃଥିବୀର ସବୁଠୁ ବେଶି ଖରାପ ବ୍ୟବହାର ଦେଖାଉଥିବା ଖେଳାଳି। ତାଙ୍କର କ୍ରିକେଟ ଦକ୍ଷତା ସହ ତାଙ୍କର ଗର୍ବ ଓ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର ଅନେକ ପରିମାଣରେ ଅଛି । ମୁଁ ଚାହୁଁନାହଁଏହି ଉପାୟରେ ଲୋକ ଠୁଁ ଦୂରେଇଯିବାକୁ ବୋଲି ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି । ନାଶିରୁଦ୍ଦିନଙ୍କ ଏହିପୋଷ୍ଟ୍  ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

Virat K is not only the worlds best batsman but also the worlds worst behaved player. His cricketing brilliance pales…

Naseeruddin Shah ಅವರಿಂದ ಈ ದಿನದಂದು ಪೋಸ್ಟ್ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ ಭಾನುವಾರ, ಡಿಸೆಂಬರ್ 16, 2018

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କିଛିଦିନତଳେ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଦେଶ ଛାଡିଯିବା ପାଇଁ କଟାକ୍ଷ କରି ବିରାଟ କୋହଲୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟୋ୍ରୋଲରଶିକାର ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ପ୍ରଶଂସକ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ତାଙ୍କୁ ଇଂଲଣ୍ଡଓ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଭଲ ଲାଗନ୍ତି ।

ନାସିରୁଦ୍ଦୀନଙ୍କ ପୋଷ୍ଟକୁବହୁ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରିଥିବାବେଳେ ବହୁ ଲୋକମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଫେସବୁକ କମେଣ୍ଟକୁନେଇ ଏବେ ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି ।ତେବେ ଅଷ୍ଟେଲିଆ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ହେଲେଏଭଳି ଆଟିଟ୍ୟୁଡ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି ବିରାଟ କୋହଲି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ।  

 

   Related Posts