oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ବିପାଶାଙ୍କ ପ୍ରେଗନେନ୍ସି ଖବର ପରେ ଟ୍ରୋଲ୍‌ ହେଲେ କରଣ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌

18/08/2022 at 8:03 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୮।୦୮: ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ପରେ ଆଉ ଏକ ବଲିଉଡ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଘରେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର କୁନି ଅତିଥି ଆସିବାକୁ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବିପାଶା ବସୁ ଏବଂ କରଣ ସିଂ ଗ୍ରୋଭର ପିତାମାତା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ବିବାହର ୬ବର୍ଷ ପରେ ସେମାନେ ପିତାମାତା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଦୁହେଁ ନିଜ ପ୍ରଥମ ସନ୍ତାନ ପାଇଁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ ଏହି ଖୁସି ଖବର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଯାହାର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି । ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜେ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପ୍ରେଗନେନ୍ସିର ଫଟୋସୁଟ ମାଧ୍ୟମରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଖୁସି ଖବର ମଧ୍ୟରେ କରଣ ସିଂ ଗ୍ରୋଭର ହଠାତ୍ ଟ୍ରୋଲ ହେବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହାର କାରଣ ଜାଣି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ।

କରଣ ସିଂ ଗ୍ରୋଭର ରାସ୍ତାରେ ସ୍ପଟ୍‌ ହୋଇଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ତଥା ବିକ୍ରି କରୁଥିବା ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା ଗଣମାଧ୍ୟମ ସମ୍ମୁଖରେ ବିଭିନ୍ନ ପୋଜ୍ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେଠାରୁ କାର ଭିତରକୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେହି ଗରିବ ଲୋକକୁ କରଣ କିଛି ଦେଇନଥିଲେ । ଲୋକମାନେ କରଣଙ୍କ ଏହି ମନୋଭାବକୁ ଆଦୌ କରୁନାହାନ୍ତି। ଏନେଇ ତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି ଏହାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି ।

   Related Posts