AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଘରଲୋକ ବିବାହ ପାଇଁ ରାଜି ନହେବାରୁ ଫେସବୁକରେ ଲାଇଭ ସୂଈସାଇଡ କଲେ ଯୁବକ

14/01/2019 at 5:10 PM

ଭାଗଲପୁର ୧୪/୧ : ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ପରିବାର ବିବାହ ପାଇଁ ରାଜି ନହେବାରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଯୁବକ | ଘଟଣା ବିହାରର ଭାଗଲପୁର ଜିଲ୍ଲାର | ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବେଳେ ଯୁବକ ଫେସବୁକରେ ଲାଇଭ ସୂଈସାଇଡ କରିଥିଲେ | ମୃତକ ଯୁବକ ହେଲେ ଗଗନ ସିଂ | ତାଙ୍କ ଘର ସମ୍ଭୁଗଂଜରେ | ସେ ମାଗଲପୁରର ଏକ କ୍ଲିନିକରେ କମ୍ପାଉଣ୍ଡର ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲେ | ସେ ଫେସବୁକରେ ଲାଇଭ ସୂଈସାଇଡ କରିଥିଲେ | ପରିବାରଲୋକେ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବାପରେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଫେସବୁକରେ ପୁଅ ଲାଇଭ ସୂଈସାଇଡ କରୁଥିବା ଜାଣି ଘରଲୋକେ ସଂଗେସଂଗେ ପୁଅ ରହୁଥିବା ରୁମରେ ପହଂଚିଥିଲେ | ଘର କବାଟ ଭିତର ପଟୁ ବନ୍ଦ ଥିଲା | ଘରଲୋକେ କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ଭିତରକୁ ପଶି ଦେଖିଲେ ପୁଅର ମୃତଦେହ ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲୁଛି | ଗଗନ ଫେସବୁକରେ ଲାଇଭ ସୂଈସାଇଡ ଛଡା ୨ ପୃଷ୍ଠାର ଏକ ସୂଈସାଇଡ ନୋଟ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଥିଲେ | ସେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିବା ସୂଈସାଇଡ ନୋଟରେ ଲେଖିଥିଲେ | ସୂଈସାଇଡ ନୋଟରେ ଗଗନ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ନାଁ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଥିଲେ | ସେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଘରଲୋକେ ଉଭୟଙ୍କ ବାହାଘର ପାଇଁ ରାଜି ନଥିଲେ | ସେଥିପାଇଁ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରୁଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପଛରେ କେହିବି ଦାୟୀ ନୁହନ୍ତି ବୋଲି ସେ ନୋଟ କହିଥିଲେ | 

ତାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପରେ କାଳେ କିଏ ମିଛ କେସରେ ଫସିଯିବ ସେଥିପାଇଁ ସେ ଫେସବୁକରେ ଲାଇଭ ସୂଈସାଇଡ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ସୂଈସାଇଡ ନୋଟରେ ଲେଖିଥିଲେ | ପୋଲିସ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇବା ସହ ସୂଈସାଇଡ ନୋଟ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି | ସୂଈସାଇଡ ନୋଟ ଏବଂ ଲାଇଭ ଭିଡିଓକୁ ଯାଞ୍ଚ କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି | 

   Related Posts