scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଘରଲୋକ ବିବାହ ପାଇଁ ରାଜି ନହେବାରୁ ଫେସବୁକରେ ଲାଇଭ ସୂଈସାଇଡ କଲେ ଯୁବକ

14/01/2019 at 5:10 PM

ଭାଗଲପୁର ୧୪/୧ : ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ପରିବାର ବିବାହ ପାଇଁ ରାଜି ନହେବାରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଯୁବକ | ଘଟଣା ବିହାରର ଭାଗଲପୁର ଜିଲ୍ଲାର | ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବେଳେ ଯୁବକ ଫେସବୁକରେ ଲାଇଭ ସୂଈସାଇଡ କରିଥିଲେ | ମୃତକ ଯୁବକ ହେଲେ ଗଗନ ସିଂ | ତାଙ୍କ ଘର ସମ୍ଭୁଗଂଜରେ | ସେ ମାଗଲପୁରର ଏକ କ୍ଲିନିକରେ କମ୍ପାଉଣ୍ଡର ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲେ | ସେ ଫେସବୁକରେ ଲାଇଭ ସୂଈସାଇଡ କରିଥିଲେ | ପରିବାରଲୋକେ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବାପରେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଫେସବୁକରେ ପୁଅ ଲାଇଭ ସୂଈସାଇଡ କରୁଥିବା ଜାଣି ଘରଲୋକେ ସଂଗେସଂଗେ ପୁଅ ରହୁଥିବା ରୁମରେ ପହଂଚିଥିଲେ | ଘର କବାଟ ଭିତର ପଟୁ ବନ୍ଦ ଥିଲା | ଘରଲୋକେ କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ଭିତରକୁ ପଶି ଦେଖିଲେ ପୁଅର ମୃତଦେହ ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲୁଛି | ଗଗନ ଫେସବୁକରେ ଲାଇଭ ସୂଈସାଇଡ ଛଡା ୨ ପୃଷ୍ଠାର ଏକ ସୂଈସାଇଡ ନୋଟ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଥିଲେ | ସେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିବା ସୂଈସାଇଡ ନୋଟରେ ଲେଖିଥିଲେ | ସୂଈସାଇଡ ନୋଟରେ ଗଗନ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ନାଁ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଥିଲେ | ସେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଘରଲୋକେ ଉଭୟଙ୍କ ବାହାଘର ପାଇଁ ରାଜି ନଥିଲେ | ସେଥିପାଇଁ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରୁଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପଛରେ କେହିବି ଦାୟୀ ନୁହନ୍ତି ବୋଲି ସେ ନୋଟ କହିଥିଲେ | 

ତାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପରେ କାଳେ କିଏ ମିଛ କେସରେ ଫସିଯିବ ସେଥିପାଇଁ ସେ ଫେସବୁକରେ ଲାଇଭ ସୂଈସାଇଡ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ସୂଈସାଇଡ ନୋଟରେ ଲେଖିଥିଲେ | ପୋଲିସ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇବା ସହ ସୂଈସାଇଡ ନୋଟ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି | ସୂଈସାଇଡ ନୋଟ ଏବଂ ଲାଇଭ ଭିଡିଓକୁ ଯାଞ୍ଚ କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି | 

   Related Posts