oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୧୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : କାରରୁ ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା, ୨ରେ ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ !
  • ||

ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ଭିକ ମାଗୁଥିବା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଇଂରାଜୀ ଶୁଣି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହେବେ ଚକିତ : କରୋନା ଭାଇରସଠୁ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ସନି ବାବାଙ୍କ ଭିଡିଓ

25/04/2020 at 5:26 PM

ପାଟନା ୨୫/୪: ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓଟି ପାଟନାର ଏକ ଭିକାରୀର। ବନ୍ଦନା ଜୟରାଜନ୍ ୨ମିନିଟ୍ ୨୦ସେକେଣ୍ଡର ଏହି ଭିଡିଓଟିକୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟ ଲୋକେ ମଧ୍ୟ ଟ୍ବିଟ୍,ରିଟ୍ବିଟ୍ ଏବଂ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ଚାଦର ଘୋଡ଼ାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଇଂରାଜୀରେ କଥା କହୁଛି। ଇଂରାଜୀ ଗୀତ ଗାଇଛି। ଯାହା ଫଳରେ ଚାରିଆଡ଼େ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

ଏହି ଭିକାରୀର ନାଁ ସନି ବାବା। ସେ ଭିକ ମାଗି ନିଜ ପେଟ ପୋଷିଥାଏ। ସେ ୬୦ ଦଶକର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟକ Jim Reeves ଙ୍କ ଗୀତ He’ll Have to Go ଗାଇ ଶୁଣାଇଥିଲା।

ଆମେରିକାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଗାୟକ ଏବଂ ସଙ୍ଗ୍ ରାଇଟର ଥିଲେ ଜିମ୍ ରିଭ୍ସ। ତାଙ୍କର ଜନ୍ମ ଗୈଲୋଓ୍ବେ ଟେକ୍ସାସରେ ହୋଇଥିଲା। ସେ ବେସବଲ୍ ଖେଳାଳି ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର କରି ପାରିନଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ରେଡିଓ ଆନାଉନ୍ସର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସିଙ୍ଗର ଏବଂ ସଙ୍ଗ୍ ରାଇଟର। ୫୦ଦଶକରେ ଆମେରିକାରେ ତାଙ୍କ ଗୀତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲା। ଆମେରିକାର ଟିଭି ଦର୍ଶକ ତାଙ୍କ ଗୀତକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ୧୯୬୪ମସିହାରେ ଏକ ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଗୀତର ଲୋକପ୍ରିୟତା କମିନଥିଲା।

ଗତ ବର୍ଷ ପଶ୍ଚିମ ବଙ୍ଗର ରାନାଘାଟର ରେଲଓ୍ବେ ଷ୍ଟେସନରେ ଲତା ମଙ୍ଗେସକରଙ୍କ ଗୀତ ‘ଏକ ପ୍ୟାର କା ନଗମା’ ଗାଉଥିବା ରାନୁ ମଣ୍ଡଲଙ୍କ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ଇର୍ଟରନେଟ୍ ସେନସେସନ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ସିଙ୍ଗର ହିମେଶ ରେଶମିୟାଁଙ୍କ ସହ ଗୀତ ଗାଇବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ମିଳିଥିଲା।

   Related Posts