AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରମୁଣ୍ଡା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ବୋମାମାଡ ଘଟଣା, ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର: ମହୁମାଛି ଆକ୍ରମଣରେ ୧୫ରୁ ଅଧିକ ଆହତ, ଜାବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଦୌଡିଲେ ଲୋକେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ଅମିତ୍ ଶାହା, ବୁଥ ସ୍ତରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: କମୁଛି ଶୀତ, ବଢୁଛି ତାତି: ଟ୍ୱିନସିଟିରେ ପାରଦ ଉପରମୁହାଁ
  • ||

ବିହାର ମଦମୃତ୍ୟୁରେ ଲାଗୁନି ବ୍ରେକ୍, ୬୦ରୁ ଅଧିକ ଗଲାଣି ଜୀବନ, ଏବେବି ଅନେକ ସଂକଟାପନ୍ନ

16/12/2022 at 7:46 PM

ପାଟନା: ମଦ ବନ୍ଦ ରାଜ୍ୟରେ ଲଗାତାର ବଢୁଛି ମଦ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା । ବିହାରରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ସିଓ୍ବାନ ଜିଲ୍ଲାରୁ ପୁଣି ୫ଜଣ ପ୍ରାଣହରାଇଥିବା ଖବର ଆସିଛି । ସେହିପରି ବେଗୁସରାଇ ଜିଲ୍ଲାରୁ ଗୋଟିଏ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଜୀବନ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି ।   

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ବିହାରରେ ଦିନକୁ ଦିନ ବଢୁଛି ମଦ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା । ମଦବନ୍ଦୀ ରାଜ୍ୟରେ ମଦମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ହରଡ଼ଘଣାରେ ପଡ଼ିଯାଇଛନ୍ତି ସରକାର । ଶୁକ୍ରବାର ସିଓ୍ବାନ ଜିଲ୍ଲାରୁ ପୁଣି ୫ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଏହି ସଂଖ୍ୟା ୬୦କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ସେହିପରି ବେଗୁସରାଇରୁ ୨ଟି ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ବୁଧବାର ୨ଜଣ ଯୁବକ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇଥିଲେ । ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ବିଗିଡ଼ିବାରୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଘନଶ୍ୟାମ ପୋଦାରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟଜଣେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଜୀବନ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି ।

ସେପଟେ ଘନଶ୍ୟାମ ପୋଦାରଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ନକରି ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କରାଯାଇଥିବା ତାଙ୍କ ବାପା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ମୃତଙ୍କ ଭଉଣୀ କହିଛନ୍ତି, ପୋଲିସ ଏହାକୁ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଭାବେ କରିଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ବେଗୁସରାଇ ଏପ୍ସି ଏହି ଅଭିଯୋଗକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ୨ ଯୁବକ ରସାୟନିକ ପଦାର୍ଥ ମିଶା ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇଥିଲେ । ଏହାର ଫରେନ୍ସିକ୍ ଯାଞ୍ଚ ଜାରି ରହିଛି । ରିପୋର୍ଟ ଆସିଲା କେଉଁ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ ।         

   Related Posts