oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୪୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିବ ପାର୍ବଣ, ନବମୀ ଓ ଦଶମୀରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି: ପାଟପୁର ଥାନାରେ ୧୩୨୫ କିଲୋର ଜବତ ଗଞ୍ଜେଇ ପୋଡିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • UNSCରେ ରୁଷ୍‌ ବିରୋଧରେ ନିନ୍ଦା ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଣିଥିଲା ଆମେରିକା, ଭୋଟିଂରୁ ବିରତ ରହିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ସାରା ଦେଶରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା 5G ଯୁଗ, ୧୩ ସହରରେ ମିଳିବ ସେବା
  • ||

କନିଆଁ ନେଇଛନ୍ତି ଟିକା, ଦରକାର ଟିକା ନେଇଥିବା ବର : ଭାଇରାଲ ହେଲା ମାଟ୍ରିମୋନିଆଲ ବିଜ୍ଞାପନ, ତା’ ପଛର ସତ କାହାଣୀ ଏମିତି…

9/06/2021 at 1:27 PM

ଗୋଆ, ୦୯/୦୬:   ଦେଶରେ କରୋନା ଭାଇରସର ଆତଙ୍କ ଜାରି ରହିଛି । ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବାତିଲ ହେଉଛି । କଟକଣାରେ ସମ୍ପନ୍ନ ହେଉଛି ବିବାହ । କିଛି ଦିନ ହେବ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ମାଟ୍ରିମୋନିଆଲ୍ ଆଡ୍ ବା ବିବାହ ବିଜ୍ଞାପନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯାହାକୁ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଶଶି ଥରୁର ଜୁନ ୮ରେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଥିଲେ । ଏହାସହ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ଟିକା ଲଗାଇଥିବା ବୋହୂ, ଭାକସିନ୍ ନେଇଥିବା ବରକୁ ଖୋଜୁଛି । ବିବାହରେ ଏବେ ଟିକା ନେଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । କଣ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ହେବାକୁ ଯାଉଛି ବୋଲି ସେ ପ୍ରଶ୍ନ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର ଏହାକୁ ନେଇ ନିଜର ମତ ରଖିଛନ୍ତି । ଅନେକ ଏହାକୁ ମଜାଳିଆ କହିଥିବା ବେଲେ ଆଉ କିଛି ଏହା ସମୟ ଅନୁସାରେ ବଦଳୁଥିବା ପ୍ରଥା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ଶଶି ଥରୁରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର ହୋଇଥିବା ବିଜ୍ଞାପନରେ ଲେଖାଯାଇଥିଲା ଯେ, କୋଭିସିଲ୍ଡର ଦୁଇଟି ଡୋଜ୍ କନ୍ୟା ନେଇ ସାରିଛି । ବର ମଧ୍ୟ ଭାକସିନର ଦୁଇଟି ଡୋଜ୍ ନେଇଥିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଏହି ଟ୍ୱିଟକୁ ୬ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ୟୁଜର ଲାଇକ୍ ଓ ରି ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ସାରିଛନ୍ତି ।

ପ୍ରକୃତ କଥା ହେଉଛି ଏହି ଆଡ୍ ବା ବିଜ୍ଞାପନ ଏକ କ୍ୟାମ୍ପେନ୍ ଅଟେ । ଯାହାକୁ ଗୋଆର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସାଭିଓ ଫିଗୁଏରେଡୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଲୋକମାନେ କିପରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଭାକସିନ୍ ନେବେ ତାହା ହିଁ ଏହି ବିଜ୍ଞାପନର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଅଟେ ।ପ୍ରଥମେ ଏହି ଆଡ୍‌କୁ ସେ ଫେସବୁକରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ଆଡ୍ ସହ ଏକ ଟିକାକରଣ କେନ୍ଦ୍ରର ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ ।

ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହ କଥା ହୋଇ ଏହି ୫୮ ବର୍ଷୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣଙ୍କ କହିଛନ୍ତି ଯେ,ସେ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଟିକାକରଣରେ ସାମିଲ କରିବାକୁ ଏପରି ଅଭିନବ ଉପାୟ ଭାବିଥିଲେ । ଏହାକୁ ସେ ଫେସବୁକରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ପରେ ଏହା ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ପହଁଚିଥିବାରୁ ସେ ଖୁସି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts