ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠଗଡ: ହଟିଲା କଟକଣା, ନୂଆ ବର୍ଷରୁ ବାବା ଧବଳେଶ୍ୱରଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ବାତ୍ୟାର ରୂପନେବ ଗଭୀର ଅବପାତ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶା
  • ||
  • ୧୭ ଜଣିଆ ରଣଜୀ ଟିମ୍ ଘୋଷଣା : ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ସେନାପତି ଅଧିନାୟକ, ୪ ନୂଆ ମୁହଁ
  • ||
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

Bigg Boss-16ର ନୂଆ ପ୍ରୋମୋ, ଖେଳରେ ଆସିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ

25/09/2022 at 7:52 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୫।୦୯: ବିଗ୍‌ ବସ୍‌କୁ ନେଇ ଆଉ କିଛି ଦିନ ବାକି ଅଛି। ନିକଟରେ ତା’ର ପ୍ରୋମୋ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହାକୁ ଦେଖି ଉତ୍ସାହତ ଅଛନ୍ତି। ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସଲମାନ୍ ସମସ୍ତ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ସହିତ ଉପସ୍ଥିତ ହେବେ । ଏଣ୍ଟରଟେନ୍‌ ପାଇଁ ବିଗ୍ ବସ୍ ୧ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୨ରୁ ପ୍ରସାରିତ ହେବ । ନିର୍ମାତାମାନେ ଶୋ’ର ଏହି ସିଜିନ୍‌ର ବିଷୟବସ୍ତୁ ବିଷୟରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର ଅଛି ।

ନିଜେ ବିଗ୍ ବସ୍ ର ପ୍ରଥମ ପ୍ରୋମୋରୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ଏଥର ବିଗ୍ ବସ୍ ନିଜେ ଏହି ଖେଳ ଖେଳିବ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା କିପରି ଘଟିବ, ଏହା କେବଳ ଅକ୍ଟୋବର ୧ରେ ଜଣା ପଡିବ । ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ପ୍ରୋମୋ ଭିଡିଓରେ ସଲମାନ ଖାନ କଳା କୁର୍ତ୍ତା ପାଇଜାମା ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି। ଏବଂ କଳା ଚେୟାର ପାଖରେ ଛିଡା ହୋଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ସବୁଆଡେ କଳା ହିଁ କଳା ଦିଶୁଛି।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସଲମାନ କୁହନ୍ତି, ‘କାଞ୍ଚା ଚିନାଙ୍କ ମାଣ୍ଡୱା କେବଳ ବିଗ୍ ବସ୍‌ର ଭୟ ରହିବ। ବିଗ୍ ବସ୍ ସିଜନ୍-୧୬ ଖେଳକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବ କାରଣ ବିଗ୍ ବସ୍ ନିଜେ ଏଥର ଖେଳିବ। ‘ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖାଥିଲା,’  ମାଣ୍ଡୱା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏଥର ବିଗ୍ ବସ୍-୧୬, ଯେତେବେଳେ ସିଜନ୍-୧୬ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଅକ୍ଟୋବର ୧ରୁ ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୬ ରାତି ୯.୩୦ରେ କେବଳ କଲର୍ସରେ ଦେଖନ୍ତୁ ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ସଲମାନ ଖାନ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ବିଗ୍ ବସ୍ ର ଏକ ପ୍ରମୋରେ ଗବର ସିଂଙ୍କ ନଜରରେ ଥିଲେ। ଅନ୍ୟ ଏକ ପ୍ରୋମୋର ଭିଡିଓରେ ସଲମାନ ମୋଗମ୍ବୋଙ୍କୁ ଦର୍ଶାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ଏହି ସିଜିନ୍‌ର ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ସୁରବି ଜ୍ୟୋତି, ଟିନା ଦତ୍ତା, ମୁନାୱାର ଫାରୁକି, ଜନ୍ନତ ଜୁବାଇର, ଶିବିନ ନାରଙ୍ଗ, ପ୍ରକୃତି ମିଶ୍ର ଏବଂ ସାଜିଦ।

   Related Posts