AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ ନେଇ ଜଟଣୀ କନ୍ତିଆରେ ଫୁଟିଲା ବୋମା, ବ୍ୟବସାୟୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଖୋଲୁଛି ଗୋପାଳ ଗୁମର, ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଚାଲିଛି ମାରାଥନ ଜେରା
  • ||
  • ପାରାଦ୍ୱୀପ: ବାଇକ୍‌ ଓ କାର୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ପିକ୍‌ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଆହତ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ: ଥରୁଛି ଶିମିଳିପାଳ, ଉପର ବାର୍‌ହା କାମୁଡ଼ାରେ ତାପମାତ୍ରା ସର୍ବନିମ୍ନ ୪ଡିଗ୍ରୀ
  • ||

ଲଗାଣ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ପାହାଡରୁ ବିରାଟ ପଥର ଖସି କେମିତି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରୁଛି ଦେଖନ୍ତୁ ଲାଇଭ୍‌ ଭିଡିଓ , ପୁଟାସିଂ- ଗୁଣୁପୁର ରାସ୍ତାରେ ଯାତାୟାତ ଠପ୍‌

24/10/2019 at 5:05 PM

ଗୁଣୁପୁର ୨୪|୧୦: ଲଘୁଚାପ ଜନିତ  ଲଗାଣ ବର୍ଷାର ପ୍ରଭାବରେ ରାୟଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ଗୁଣୁପୁର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପୁଟାସିଙ୍ଗ ପଞ୍ଚାଯତ ବିଶେଷ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛି । ଲଗାଣ ବର୍ଷାର ପ୍ରଭାବରେ ପୁଟାସିଙ୍ଗ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରେଜିଙ୍ଗତାଲ ଗ୍ରାମ ନିକଟ ପାହାଡ଼ରୁ ଏକ ବିରାଟ ପଥର ଖସି ରାସ୍ତାର ମଧ୍ୟ ଭାଗରେ ଅଟକି ଯିବା ଫଳରେ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ ହୋଇଛି

ଫଳରେ ପୁଟାସିଙ୍ଗ ଠାରୁ  ଗୁଣୁପୁର ରାସ୍ତା ରେ ଯାତାୟାତ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭାବେ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛି । ରାସ୍ତାର ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ଵରେ ଦୁଇ ଚକିଆ ତଥା ଚାରି ଚକିଆ ଜାନ ଗୁଡିକ  ଅଟକିବା ସହ ଲୋକଙ୍କୁ ନାହି ନଥିବାର ଅସୁବିଧା ର ସମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଛି ।

ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ ହେବା ଫଳରେ ମୁଖ୍ୟତଃ ଗୁଣୁପୁର ବ୍ଲକର ପୁଟାସିଙ୍ଗ ଓ  ଶଗଡା ପଞ୍ଚାଯତର ଲୋକେ  ବିଶେଷ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଅପର ପକ୍ଷରେ ଖବର ପାଇ ଗୁଣୁପୁର ବ୍ଲକ ପ୍ରଶାସନ ଓ ପୁଟାସିଙ୍ଗ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଘଟନା ସ୍ତଳରେ ପହଞ୍ଚି ସ୍ଥିତି ଅନୁଧ୍ୟାନ କରୁଛନ୍ତି ।

ଯଥା  ଶୀଘ୍ର ରାସ୍ତା ରୁ ପଥର ହଟାଯିବା ସହ ଯାତାୟାତ ସ୍ଵାଭାବିକ କରିବା ନିମନ୍ତେ ବିଭାଗୀୟ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ପୁଟାସିଙ୍ଗ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts