vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଚଳିତ ବର୍ଷର ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ମୋଟ୍ ପାସ୍ ହାର ୯୦.୫୫ ପ୍ରତିଶତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଘରୋଇ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ହେଲା ମହଙ୍ଗା, ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ବଢିଲା ୫୦ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ପୁରୁଷବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ରାଉରକେଲାରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||

ଅନୁପ ଜଲୋଟା ଓ ତାଙ୍କଠୁ ୩୭ ବର୍ଷ ସାନ ୨୮ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ନୂଆ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଜସଲିନ୍ ମଥାରୁ ଏଥର ବିଗବସର ମୁଖ୍ୟ ଆକର୍ଷଣ

18/09/2018 at 4:27 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୮|୯: ଏବେ ମେଗା ଶୋ’ ବିଗ୍ବସ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା। କାରଣ ଏଥର ବିଗବସ୍-୧୨କୁ ଏଣ୍ଟ୍ରୀ କରିଛନ୍ତି ଐସି ଲଗି ଲଗନ୍, ମୀରା ହୋଗୟୀ ମଗନ୍’ ଫେମ୍ ସିଙ୍ଗର ଅନୁପ ଜଲୋଟା। ଆଉ ଏଇ ମଞ୍ଚରେ ଏମିତି ଗୋଟେ ରାଜ୍ ଖୋଲିଛି, ଯାହା ଦର୍ଶକଙ୍କ ଏକସାଇଟ୍ମେଣ୍ଟ ବଢ଼ାଇ ଦେଇଛି। କାରଣ ଏଇ ମଞ୍ଚକୁ ଅନୁପଙ୍କ ସହ ଆଉ ଜଣେ ବି ଏଣ୍ଟ୍ରି କରୁଛନ୍ତି, ଜସଲିନ୍ ମଥାରୁ। ତାଙ୍କଠାରୁ ୩୭ ବର୍ଷ ସାନ ୨୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଜସଲିନ୍ ହେଉଛନ୍ତି କାଳେ ଅନୁପ ଜଲୋଟାଙ୍କ ନୂଆ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ। କିନ୍ତୁ ଏହା କ’ଣ ସତ ? କିଛି ତ କହୁଛନ୍ତି, ପ୍ରୋପାଗଣ୍ଡା ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ସରଭାଇଭାଲ୍ ଷ୍ଟ୍ରାଟେଜି। ପୂରା ପୂର୍ବ ପ୍ରାୟୋଜିତ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମଟି କେମିତି ଚର୍ଚାରେ ରହିବ, ସେ ନେଇ ଏହା ଏକପ୍ରକାରର ଟ୍ରିକ୍ସ୍।


ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଏକ ଘରୋଇ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲ୍ର ମେଗା ଶୋ’ ବିଗବସ୍-୧୨। ଢ଼େର ଯୋଡ଼ି ତ କଣ୍ଟେଷ୍ଟେଣ୍ଟଭାବେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ମାରିଛନ୍ତି, ଆଉ ଶୋ’କୁ ଆମେ ମେଗା ଶୋ’ ସେତିକିବେଳେ କହୁଛୁ, ଯେତେବେଳେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କି, କଣ୍ଟେଷ୍ଟେଣ୍ଟଭାବେ ବି ଏଣ୍ଟ୍ରି ମାରିଛନ୍ତି ଗଜଲ ଗାୟକ ଅନୁପ ଜଲୋଟା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଜସଲିନ୍ ମଥାରୁ।

ଆଉ ଏଇ ବିଗ୍ବସ୍ ଷ୍ଟେଜ୍ରେ ହିଁ ଖୋଲିଛି ଅନୁପ ଜଲୋଟାଙ୍କ ରାଜ୍। ଜଣାଯାଇଛି, ୬୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଅନୁପ ଜଲୋଟାଙ୍କ ନୂଆ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ହେଉଛନ୍ତି, ତାଙ୍କଠାରୁ ୩୭ ବର୍ଷ ସାନ ୨୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଏଇ ଜସଲିନ୍ ମଥାରୁ। ଅନୁପ ଏମିତି , ଯିଏ ଫୋର ଟାଇମ୍ ଲକି, ଯାହାଙ୍କ ପାଖରେ ଇମୋଶନ୍ ଅଛି, ଆଉ ତାଙ୍କୁ ମିଳିଛି ଜଣେ ୟଙ୍ଗ୍, ଅପ୍ଡ଼େଟ୍ ଏବଂ ସ୍ମାର୍ଟ ଗର୍ଲ । ତେବେ ଏଭଳି ଆଫେୟାର୍ସ ଅନୁପଙ୍କର ପ୍ରଥମ ନୁହେଁ। ଅନୁପଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଆଫେୟାର୍ସ ୧୯୮୦ରେ ଯେବେ ହୋଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଜସଲିନ୍ଙ୍କ ଜନ୍ମ ବି ହୋଇ ନଥିଲା। ତେବେ ପ୍ରଥମେ ‘ଐସି ଲଗି ଲଗନ୍, ମୀରା ହୋଗୟୀ ମଗନ୍ ଗାଇଗାଇ ଷ୍ଟେଜକୁ ଏଣ୍ଟ୍ରୀ ମାରିଥିଲେ ଅନୁପ। କିଛିସମୟ ପରେ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ପ୍ଲେ କରାଗଲା, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ଶିଷ୍ୟା ଜସଲିନ୍ ମଥାରୁଙ୍କ ସହ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ଆଉ ଏଇ ଭିଡ଼ିଓରେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କ ରିଲେସନଶିପ୍ କଥା ଶୁଣାଇଥିଲେ ଅନୁପ ଆଉ ଜସଲିନ୍। ’କୁହାଯାଉଛି, ୩ ବର୍ଷ ଆଗରୁ ସେମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଡେଟ୍ ଚାଲିଛି, ଆଉ ବୟସର ଏତେ ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ବି ସଂପର୍କରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି ପେସାରେ ଗାୟିକା ଜସଲିନ୍।

ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଗଲା ଯେ, ଏ ସମ୍ପର୍କ କେତେଦିନ ଚାଲିବ ? କହିଁ ୟେ ଚିଡ଼ିୟା ଉଡ଼୍ ଗଇ ତୋ ଓ୍ବେ ଅକେଲେ ରହ ଜାୟେଙ୍ଗେ। ଆଉ ଏତିକିବେଳେ ମଞ୍ଚରେ ଥିବା ଅଭିନେତା ସଲମନ ଖାନ୍ କହିଥିଲେ କି, ୟଦି ୟେ ଚିଡ଼ିୟା ଉଡ଼୍ ଗଇ ତୋ ଦୁସ୍ରି ଆ ଜାଏଗୀ।

ଏମିତି କୁହାଯାଉଛି କି, ଏସବୁ କିଛି ପ୍ରାୟୋଜିତ। ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ ପାଇଁ ଏମିତି ଯୋଜନା ତିଆରି କରାଯାଇଛି। ଏହା ହେଉଛି ସରଭାଇଭଲ୍ ଷ୍ଟ୍ରାଟେଜି। ଏମିତି କରିବା ଏବେ ଗୋଟେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ପାଲଟିଯାଇଛି।ତେବେ ସତରେ ଅନୁପ ଏବଂ ଜସଲିନ୍ଙ୍କ ଭିତରେ ସମ୍ପର୍କ ଥାଉ କିମ୍ବା ଏହା ପୂର୍ବ ପ୍ରାୟୋଜିତ ହେଉ, ଗୋଟେ କଥା ତ ଠିକ୍, ଏଇ ଦୁଇ ଯୋଡ଼ିଙ୍କୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ଜମିବ ଏଇ ମେଗା ଶୋ’ ।

   Related Posts