scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପୁଅଝିଅ ନାତିନାତୁଣୀଙ୍କ ପୁରୁଣା ଫଟୋ ସେୟାର କରି ରାକ୍ଷୀ ପୂର୍ଣ୍ଣମୀର ଶୁଭକାମନା ଦେଲେ ବିଗ୍ ବି

3/08/2020 at 1:22 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୩/୦୮ : ବଲିଉଡ ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ କରୋନାରୁ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରି ଯାଇଛନ୍ତି | ରାକ୍ଷୀ ପୂର୍ଣ୍ଣମୀ ଅବସରରେ ସେ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକ ଶୁଭକାମନା ଦେଇଛନ୍ତି | ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ନିଜ ପୁଅଝିଅ ଓ ନାତିନାତୁଣୀଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ରାକ୍ଷୀ ପୂର୍ଣ୍ଣମୀ ଅବସରରେ ଅଭିଷେକ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଅଛନ୍ତି | ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ସେ ଭରଚୁଆଲ ତରିକାରେ ରାକ୍ଷୀ ପୂର୍ଣ୍ଣମୀ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି |

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଯେଉଁ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ସେଥିରେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଓ ଶ୍ଵେତା ଓ ତାଙ୍କର ନାତି-ନାତୁଣୀ ଅଛନ୍ତି | ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଆସନ୍ତକାଲି ଭାଇ-ଭଉଣୀଙ୍କ ପାଇଁ ରାକ୍ଷୀ ପୂର୍ଣ୍ଣମୀ ପର୍ବ ଅଛି | ଗୋଟିଏ ଶପଥର ଦିନ, ସବୁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ନିଜ ଭଉଣୀ ସହ ରହିବାକୁ ଭାଇ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥାଏ | ରକ୍ଷାବନ୍ଧନ: ରକ୍ଷା ଅର୍ଥ ରକ୍ଷା କରିବା ଓ ବନ୍ଧନର ଅର୍ଥ ସାଙ୍ଗରେ ରହିବା ବନ୍ଧନ | ଆମ ସମାଜ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ପରମ୍ପରା ପାଳନ କରୁଛି ଏବଂ ଏହି ପରମ୍ପରା ଆମ ପାଇଁ ବହୁତ ମୂଲ୍ୟବାନ |’

ଅମିତାଭ କହିଛନ୍ତି, ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ଅଭିଷେକ ଓ ଶ୍ଵେତା, ଆରାଧ୍ୟ, ଅଗସ୍ତ୍ୟ ପର୍ବ ପାଳନ କରିବେ | ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଧାରିତ ମାନଦଣ୍ଡ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି ଓ ସମସ୍ତ ଗାଇଡଲାଇନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି | ଅମିତାଭଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଲୋକେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି |

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ କରୋନାରୁ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଅଭିଷେକ ଏବେ ମଧ୍ୟ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଅଛନ୍ତି |

   Related Posts