scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

YouTubeର ବାଦଶାହ ଭୁବନ ବାମ୍‌, ‘BB Ki Vines’ରୁ କରନ୍ତି ଏତିକି ଟଙ୍କାର କଲେକସନ୍‌

8/01/2023 at 12:34 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୮।୦୧: ୟ୍ୟୁଟୁବର ବାଦଶାହ ଭୁବନ ବାମ। ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ‘ଭୁବନ ଅବନୀନ୍ଦ୍ର ଶଙ୍କର ବାମ’ । ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ହେବା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଜଣେ ଲେଖକ, ଗାୟକ, ଗୀତିକାର ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି। ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଭିଡିଓ ଲଗାଇବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଗୀତ ଗାଇ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଭୁବନ୍‌ ବାମ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ‘ବିବି କି ଭିନ୍ସ’ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଭିଡିଓ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ତାଙ୍କର ଡିଜିଟାଲ୍ ସିରିଜ୍ ‘ଟିଟୁ ଟକସ୍‌’ ଏବଂ ‘ଢିଣ୍ଡୋରା’ ମଧ୍ୟ ବେଶ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲା । ସେ ‘ତେରୀ ମେରୀ କାହାନି’, ‘ସାଙ୍ଗ ହୁନ୍ ତେରେ’, ‘ସଫର’ ଏବଂ ‘ଅଜନାବି’ ଭଳି ଟିଭି ସିରିଏଲରେ କାମ କରିଛନ୍ତି।

ସେ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଏବଂ ବିଜ୍ଞାପନ ମାଧ୍ୟମରେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି। ବିବିସିକୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଭୁବନ ବାମ ନିଜେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ୟୁଟ୍ୟୁବ ମାଧ୍ୟମରେ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି। ‘ବିବି କି ଭାଇନ୍ସ’ର ପ୍ରାୟ ୨୫.୭ ନିୟୁତ ଗ୍ରାହକ ଅଛନ୍ତି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ତାଙ୍କର ନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ ୩୦ କୋଟି ଟଙ୍କା।

ସେ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷରେ ୪ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି । ତାଙ୍କର ମାସିକ ଆୟ ପ୍ରାୟ ୨୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ, ଭୁବନ ବାମ ‘ତାଜା ଖବର’ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘ହଟଷ୍ଟାର୍’ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି । ଭୂବନଙ୍କ ସହ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଶ୍ରୀୟା ପିଲଗାଓଁକର, ନିତ୍ୟା ମାଥୁର, ଦେବନ୍ ଭୋଜାନୀଙ୍କ ପରି ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି।

   Related Posts