oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ଲୁଗା ଶୁଖାଇବା ହେଲା କାଳ, ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତରେ ଚାଲିଗଲା ତିନିଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ଭିଜୁଛି ସାରା ରାଜ୍ୟ, ଭଦ୍ରକରେ ରେକର୍ଡ ସଂଖ୍ୟକ ବର୍ଷା
  • ||
  • ବାରାମୁଲ୍ଲାରେ ଶୋପିଆନ୍‌ରେ ଏନକାଉଣ୍ଟର: ୩ ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିପାତ, ମୁଲୁରେ କମ୍ୱିଂ ଜାରି
  • ||

‘ବହୁତ ଜଲଦି ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ’- ଭୁପେଶ ବଘେଲ

25/02/2021 at 9:43 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୫/୦୨:  ଗୁଜୁରାଟର ମୋଟେରା ଷ୍ଟାଡିୟମର ନାଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ନାଁରେ ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଜାରି ରହିଛି । ବିରୋଧୀ ଦଳ ଏହାକୁ ନେଇ ସରକାରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିଛନ୍ତି । କଂଗ୍ରେସର ଜାତୀୟସ୍ତରୀୟ ନେତାଙ୍କ ପରେ ଏବେ ଛତିଶଗଡ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭୁପେଶ ବଘେଲ ମୋଦୀଙ୍କ ଆସନ ଅତିଶୀଘ୍ର ଚାଲିଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଏନେଇ ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଯିବା ଆରମ୍ଭ ହେଲାଣି ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ଭୁପେଶ ବଘେଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ବିଜେପିର ପରମ୍ପରା । ଯେବେ ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀ ଜୀବିତ ଥିଲେ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ଅଟଳ ଚୌକ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ସେ ଆଉ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ରହିନଥିଲେ । ଏବେବି ତାଙ୍କ ନାମରେ ଅଟଳ ଚୌକ ରହିଛି । ଅର୍ଥାତ ମୋଦୀ ଅତିଶୀଘ୍ର ଅଟଳ ବାଜପେୟୀଙ୍କ ଭଳି ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହୋଇଯିବେ ।

କଂଗ୍ରେସର ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ମଧ୍ୟ ଚ୍ୱିଟ୍ କରି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ସତ ବହୁତ ଭଲରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଯାଏ । ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଷ୍ଟାଡିୟମ । ଅଦାନୀ ଏବଂ ରିଲାଏନ୍ସ ଏବଂ ଜୟ ଶାହଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଏହା ତିଆରି ହୋଇଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ଗୁଜୁରାଟର କଂଗ୍ରେସ ନେତା ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପଟେଲ ମଧ୍ୟ ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବିଶ୍ୱର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଷ୍ଟାଡିୟମ ସର୍ଦ୍ଦାର ବଲ୍ଲଭ ଭାଇ ପଟେଲଙ୍କ ନାଁରେ ଥିଲା । ଏହାକୁ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଷ୍ଟାଡିୟମ କରାଯାଇଛି । ଏହା ସର୍ଦ୍ଦାର ପଟେଲଙ୍କ ପ୍ରତି ଅପମାନ ଅଟେ । ସର୍ଦ୍ଦାର ପଟେଲଙ୍କ ନାଁରେ ଭୋଟ୍ ମାଗୁଥିବା ବିଜେପି ଏବେ ତାଙ୍କୁ ହିଁ ଅପମାନ କରୁଛି । ଗୁଜୁରାଟବାସୀ ଏହି ଅପମାନ ସହିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts