ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ହେବ ୬୨ ତମ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ସମ୍ମିଳନୀ, ଯୋଗ ଦେବେ ସିଡିଏସ ବିପିନ ରାଓ୍ଵତ

25/12/2020 at 2:45 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୫।୧୨ : ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ହେବ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ସମ୍ମିଳନୀ । ୬୨ ତମ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ମିଳନୀ ଆୟୋଜିତ ହେବ ।  ଏହା ଡିସେମ୍ବର ୨୭ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ୩୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ । ୪ ଦିନ ଧରି ଚାଲିବ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ମିଳନୀ । ଯୋଗ ଦେବେ ସିଡିଏସ ବିପିନ ରାଓ୍ଵତ।

ତେବେ ଡିସେମ୍ବର ୨୭ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବା ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ସମ୍ମିଳନୀ ୪ଦିନ ଧରି ଚାଲିବ । ପୋଲିସ ସମ୍ମିଳନୀକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାନୟକ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିବେ । ଭିଡିଓ କନ୍‌ଫରେନ୍ସି ଜରିଆରେ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ । ସମ୍ମିଳନୀରେ ଦେଶର ଅନେକ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଯୋଗଦେବ । ସିଡିଏସ ବିପନ୍ ରାୱତ, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଇଣ୍ଟରପୋଲ୍ ସିଙ୍ଗାପୁର ଯୋଗଦେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଚି । ସମ୍ମିଳନୀରେ ଲ ଆଣ୍ଡ ଅର୍ଡର, ଡ୍ରଗ୍ସ ଟ୍ରାଫିକିଂ, କ୍ୱାଲିଟି ଇନଭେଷ୍ଟିଗେସନ୍ ଓ ରୋଡ ସେଫ୍ଟି ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋଚନା ହେବ । ଏପରିକି ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗ, ଜେଲ ବିଭାଗ, ଭିଜିଲାନ୍ସ, ହୋମଗାର୍ଡ ବିଭାଗ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା ହେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି ।

   Related Posts