scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ମୁହଁରେ କୁଞ୍ଚନ, ଧଳା ପଡିଯାଇଛି କେଶ… କେମିତି ହେଲା କମେଡି କୁଇନ୍ ଭାରତୀଙ୍କ ଏପରି ଅବସ୍ଥା

12/07/2021 at 4:11 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨/୭ : କମେଡି କୁଇନ୍ ଭାରତୀର ସିଂ ଏବଂ ହର୍ଷ ଲିମ୍ବାଚିଆ ଟେଲି ଶୋ ର ପ୍ରିୟ ଦମ୍ପତିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ । ଉଭୟ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ହସାନ୍ତି । ଭାରତୀ ଏବଂ ହର୍ଷ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ । ଦୁହେଁ କିଛି ନା କିଛି ଫଟୋ କିମ୍ବା ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି । ଯାହାକୁ ଦେଖି ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ହସି ହସି ବେଦମ ହୋଇଯାଆନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହର୍ଷ ଏକ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଭାରତୀଙ୍କର ଭିନ୍ନ ରୂପ ଦେଖାଇଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ହସି ଉଠିବେ କହିବେ ଏହା ଭାରତୀଙ୍କ ସହ କଣ ହୋଇଛି …

ଭିଡିଓଟିକୁ ଦେଖି ଆପଣ ବିଶ୍ବାସ ପାରିବେ ନାହିଁ ଯେ ଭାରତୀ କାହିଁକି ଏହି ବୟସରେ ଏମିତି ବୁଢି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ? ତାଙ୍କ କେଶ ଧଳା ହେବା ସହ ମୁହଁରେ କୁଞ୍ଚ ପଡିଯାଇଛି ଏବଂ ଦାନ୍ତ ମଧ୍ୟ ଝଡିଯାଇଛି । ଏହି ସମୟରେ ସେ ମୋବାଇଲରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।  ଭାରତୀଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓଟିକୁ ସେୟାର କରି ହର୍ଷ କହିଛନ୍ତି, ‘ସେ ବୁଢୀ ହୋଇସାରିଲେଣି ତଥାପି ମୋବାଇଲର ଅଭ୍ୟାସ ଛାଡିନି ।’ ଏହା କହିବା ମାତ୍ରେ ଭାରତୀ କାଶିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦିଅନ୍ତି। ଭାରତୀଙ୍କୁ ଏହିପରି ଭାବରେ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବା ଦରକାର ନାହିଁ । ବାସ୍ତବରେ ହର୍ଷ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର ଫେସ୍ ଫିଲ୍ଟର ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଏକ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ପ୍ରେମ ସଦାସର୍ସବଦା ଜବାନ ରୁହେ , ବୁଢୀ ତ ସ୍ତ୍ରୀ ହୋଇଥାଏ । ଏହି ଭିଡିଓଟି ଅପଲୋଡ ହେବା ମଧ୍ୟରେ ୬ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିସାରିଲେଣି । ଏହାକୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ର ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଜବରଦସ୍ତ କମେଣ୍ଟସ୍ ଦେଇଛନ୍ତି । ଭାରତୀ ସିଂ ଓ ହର୍ଷ ଲିମ୍ବାଚିୟା ବର୍ତ୍ତମାନ ଡ୍ୟାନ୍ସ ରିଅଲିଟି ଶୋ ‘ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦିୱାନ’ ‘କୁ ହୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି।

   Related Posts