vridhi excotica
star kirano
ori homes
vridhi excotica
star kirano
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ଗୁଣ୍ଡିଚା ମନ୍ଦିର ରୋଷ ଘର ଚୁଲି, କୋଠଭୋଗ ଛାଡି ସବୁ ଚୁଲି ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଚାଲାଣ ବେଳେ କଲରା ପତରିଆ ବାଘ ଛାଲ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର : ମୋବାଇଲ୍ ଦୋକାନରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଲେ ଲୁଟେରା, ଲୁଟିନେଲେ ପ୍ରାୟ ୨୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଫୋନ୍
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଝି : ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବାଇକ୍ ପୋଡି, ଦୋକାନ ବାହାରେ ରଖିଥିବା ଗାଡି ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଟିଏ ପରିବାରକୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ, ଥାନାରେ ଏତଲା
  • ||
  • ଭୋଗରାଇ : ଦିଘା ସମୁଦ୍ରରେ ଗାଧୋଉଥିବା ବେଳେ ବଜ୍ରପାତ : ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ମୃତ, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ୫ ହଜାର ଫୁଟ୍ ଉପରେ କକ୍‌ପିଟ୍‌ରୁ ବାହାରିଲା ଧୂଆଁ, ଜରୁରୀ ଅବତରଣ କଲା ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍ ବିମାନ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ତେଲକୋଇ ରେଞ୍ଜରେ ଘର ଭାଙ୍ଗି ଧାନ ଖାଇଗଲେ ହାତୀ ପଲ, ଘଉଡାଇବାକୁ ବନ ବିଭାଗର ଉଦ୍ୟମ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଝିଅ ପାଇଁ ବରପାତ୍ର ଦେଖିବାକୁ ଯିବାବେଳେ ଅଘଟଣ, ବାଇକ୍‌ରୁ ଖସିପଡି ବାପାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିଜେପିର ମିଶନ ତେଲେଙ୍ଗାନା : ଶନିବାରଠୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଦଳର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକ
  • ||

ପରକୀୟା ପ୍ରିତି ପାଇଁ ରଙ୍ଗ ମହଲ ଛାଡିଥିବା ‘ଖରାପ ଝିଅ’ ଭାରତୀ ଏବେ ପାର୍ବତୀର ‘ଅଲିଅଳି ଝିଅ’, ପିୟୁଷ ଖଳନାୟକରୁ ହେଲେ ନାୟକ

5/11/2018 at 5:52 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୫|୧୧: ରଙ୍ଗ ମହଲର ଖରାପ ଝିଅ, ଏବେ ପାର୍ବତୀର ଅଲିଅଳି ଝିଅ ପାଲଟି ଯାଇଛନ୍ତି । ଆଉ ‘ଅଦିନ ଝଡ’ ପିୟୁଷଙ୍କ ପରିଚୟ ବଦଳାଇ ଦେଇଛି । ସେ ଖଳନାୟକରୁ ନାୟକ ବନି ଯାଇଛନ୍ତି।

ଆମେ କହୁଛୁ ସେହି ରଙ୍ଗମଂଚର ନାମୀ ନାୟିକା ଭାରତୀ ଆଉ ଖଳନାୟକ ପିୟୁଷଙ୍କ କଥା । ପୀୟୁଷ ଭାରତୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ରଙ୍ଗ ମହଲରୁ ବିଦା ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା । ଆଉ ରଙ୍ଗ ମହଲରୁ ବିଦା ହେବା ପରେ ଉଭୟ ପାର୍ବତୀ ଗଣନାଟ୍ୟରୁ ଡାକରା ପାଇଥିଲେ । ରଙ୍ଗ ମହଲର ନାଟକ- ‘ଖରାପ ଝିଅର ଗପ’ ରେ ନାୟିକା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ଜିଣିଥିଲା ଭାରତୀ । ଆଉ ଏବେ ପାର୍ବତୀ ଗଣନାଟ୍ୟର ନାଟକ ‘ଅଲିଅଳି ଝିଅ’ ରେ ଭାରତୀ ନାୟିକା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ସେହିପରି ପିୟୁଷ ଖଳନାୟକରୁ ନାୟକ ପାଲଟି ଯାଇଛନ୍ତି । ନିଶ ଦାଢି କାଟି ଦେଇ ପୁରା ଚିକ୍କଣ ଟୋକା ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ପିୟୂଷ । ପାର୍ବତୀ ଗଣନାଟ୍ୟର ନାଟକ ‘ଅଦିନ ଝଡ’ରେ ସେ ନାୟକ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି। ଉଭୟ ପିୟୁଷ ଓ ଭାରତୀ ପାର୍ବତୀ ଗଣନାଟ୍ୟରେ ଅଭିନୟ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ରଂଗମହଲରେ ଖଳନାୟକ ଚରିତ୍ର ନିର୍ବାହ କରୁଥିବା ପିୟୂଷ ଏବଂ ନାୟିକା ଭୂମିକା ନିର୍ବାହ କରୁଥିବା ଭାରତୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପରକୀୟା ପ୍ରେମ ନେଇ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା । ଏପରିକି ଭାରତୀ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ସ୍ବୀକାରୋକ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିଥିବାବେଳେ ପିୟୂଷ କିଛି ଖୋଲା ଖୋଲି କହିନଥିଲେ । ତେବେ ବିବାହିତା ଭାରତୀଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଉଠିଥିଲା ଝଡ । ରଂଗମହଲରେ ପାର୍ଶ୍ବ ଅଭିନେତା ଥିବା ସ୍ବାମୀ ନିରାକାରଙ୍କଠୁ ଛାଡପତ୍ର ନେବା ପାଇଁ ସେ ଚାହିଁଥିବା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଭାରତୀ । ନିରାକାର ମଧ୍ୟ ଭାରତୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅତିଷ୍ଠ ବୋଲି ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ରଂଗ ମହଲର ପ୍ରଯୋଜକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସାଂଘାତିକ କଥା କହିଥିଲେ । ଭାରତୀ ଓ ପିୟୂଷ ରଂଗ ମହଲରୁ ଯିବାପରେ ସେ ମଂଚକୁ ଧୋଇଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଭାରତୀ ଆଉ ପିୟୂଷ ରଂଗ ମହଲ ଛାଡିବା ପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନ ନେଇଛନ୍ତି ଦୁଇଜଣ ଉଦୀୟମାନ କଳାକାର । ଖଳନାୟକ ଭୂମିକା ମଣ୍ଟୁ ନିର୍ବାହ କରୁଥିବାବେଳେ ନାୟିକାର ଶୂନ୍ୟସ୍ଥାନ ପୂରଣ କରିଛନ୍ତି ଜଣେ ଚୁଲବୁଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲିପିନା ପାଲ୍ ।

ରିପୋର୍ଟ- ସର୍ବେଶ୍ବର ନାଥ

   Related Posts